Інтегровані підголівники і система подачі ременів безпеки

Інтегровані в спинку заднього сидіння підголівники підкреслюють спортивний характер купе і забезпечують підвищений рівень комфорту та безпеки задніх пасажирів.

До послуг водія і переднього пасажира система автоматичної подачі ременів безпеки. Вона автоматично подає водієві та передньому пасажиру ремінь безпеки від стійок, як тільки Ви вставите ключ в замок запалювання і закриєте всі двері.

Система наскрізного завантаження

Система наскрізного завантаження розширює можливості транспортування Вашого BMW. При цьому спинка заднього сидіння складається у співвідношенні 60:40 (як опція 40:20:40) і завдяки індивідуальним конфігураціям адаптується до різних умов транспортування.

Так, наприклад, Ви можете перевезти в автомобілі до чотирьох пар лиж з чотирма пасажирами. Ще одна перевага системи наскрізного завантаження полягає в тому, що всі предмети, що завантажуються знаходяться всередині автомобіля і таким чином захищені від бруду та крадіжки, в той час як при розміщенні на даху вони схильні до всіх погодніх впливів і несанкціонованого доступу. Крім цього, дана система не погіршує аеродинамічні і динамічні якості автомобіля.

До її складу також входять центральний підлокітник і 2 підстаканники. Спеціальний чохол для лиж і сноубордів можна замовити за програмою оригінальних аксесуарів BMW.

Безконтактне відкривання багажника

Всім знайома дана наступна ситуація: після відвідування торгового центру Ви стоїте з повними руками перед автомобілем і хочете скласти покупки в багажний відсік. І що ж робити? Шукати ключ в кишені?

Тільки не з інноваційною системою комфортного доступу, що включає в себе функцію безконтактного відкривання багажника. Досить просто провести ногою під заднім бампером - і спеціальний датчик ініціює відкривання задньої кришки. Після цього вона розблокується і відкриється під дією пружини або автоматично при наявності на автомобілі електроприводу задньої кришки. Для розпізнавання людини і реєстрації руху ноги в задньому бампері на різній висоті встановлені спеціальні давачі.

Ця інноваційна система, що входить до складу BMW ConnectedDrive, полегшує завантаження багажного відсіку і управління його кришкою. Дозвіл на доступ до автомобіля видається тільки в тому випадку, якщо людина, що відкриває задню кришку, має при собі ключ від автомобіля.

Пасивна безпека

Цілий комплекс спеціальних заходів щодо забезпечення безпеки BMW 4 серії Купе зводить до мінімуму можливість дорожньо-транспортних пригод і створює у водія і пасажирів почуття надійної захищеності.

Стійкі до великих навантажень об'ємні несучі конструкції, а також міцні і високоміцні багатофазні сталі забезпечують автомобілю невелику вагу і максимальну міцність салону. При зіткненні енергія удару відводиться від салону і направляється в інші частини кузова, такі як днище, бічна рама, моторний щит і дах. Цю енергію приймають на себе зони деформації в передній і задній частині автомобіля. При бічному зіткненні захист забезпечують посилені структури центральної стійки і пороги, високоміцні бічні зони в дверях і міцні поперечні траверси сидінь.

BMW Service Inclusive

BMW Service Inclusive - це перший крок на шляху до безмежного задоволення за кермом. Так як в даний пакет вже входять основні роботи по сервісу та обслуговуванн. автомобіля. Пакет BMW Service Inclusive включає в себе всі необхідні Вашому BMW послуги, які надаються протягом узгодженого часу. І все це в будь-якій точці планети.

У нього входять наступні послуги: заміна моторного масла, включаючи доливку (умова: регулярна заміна масла в авторизованому сервісному центрі BMW), заміна мікрофільтра, паливного фільтра, повітряного фільтра і свічок запалювання, заміна гальмівної рідини, перевірка автомобіля та інші роботи згідно сервісної книжки.

Розміщення багажу

Відсіки для зберігання в дверях, в яких можна розмістити пляшку об'ємом 1 літр, відсік для зберігання з кришкою в центральній консолі спереду, відкритий відсік під центральним підлокітником спереду і в центральній консолі ззаду, по2 підстаканники спереду і ззаду, ніша для зберігання і бардачок.