Сервіси ConnectedDrive.

Сервіси ConnectedDrive нададуть Вам широкий асортимент інформації, розваг і видів обслуговування в дорозі.

Серед цих послуг варто згадати службу BMW Online, що забезпечує доступ до поточної інформації з прив'язкою до місця розташування, наприклад до прогнозів погоди, новинам, онлайн-пошуку, а також офісним функціям. Крім того, є можливість комбінування окремих послуг, таких як веб-камери і паркувальна інформація, а також туристичні та готельні путівники.

Дане додаткове обладнання також включає в себе необмежений доступ до мобільних додатків, наприклад BMW Connected. У магазині BMW ConnectedDrive Store Ви знайдете безліч інших корисних програм, причому їх список щодня поповнюється.

Офіс Bluetooth.

Офіс Bluetooth дозволяє більш ефективно використовувати час, що проводиться в автомобілі. Підключення Bluetooth- і USB-пристроїв забезпечить зручний спосіб планування та організації в дорозі. Електронна пошта, зустрічі, завдання і текстові повідомлення відображаються на дисплеї управління або ж зачитуються вголос через гучномовці аудіосистеми автомобіля.

Повний перелік сумісних мобільних телефонів і смартфонів можна знайти за адресою www.bmw.ru/bluetooth.

Інформація про дорожню ситуацію онлайн.

Система надання інформації про дорожньо-транспортної обстановку в режимі реального часу (Real Time Traffic Information - RTTI) постійно забезпечує вас найбільш актуальною інформацією про ситуацію на дорогах.

Ви отримуєте точні відомості про час і тривалість заторів фактично в режимі реального часу.

Дані надходять з таких джерел, як інформація про переміщення мобільних телефонів в стільникових мережах, GPS-дані парків транспортних засобів, смартфони програми і поліцейські звіти. Ці дані аналізуються з найвищою ретельністю, що дозволяє визначити місце розташування транспортного затору з точністю до 500 м.

Завдяки цьому система RTTI надає інформацію в режимі реального часу про поточну ситуацію на автомагістралях, основних дорогах і заміських трасах, а також на безлічі міських маршрутів, рекомендуючи при цьому альтернативні маршрути проїзду. Система RTTI пропонується тільки в комплекті з устаткуванням для отримання послуг ConnectedDrive і навігаційною системою BMW.

Консьєрж-сервіс.

Вам ніколи не хотілося приміряти на себе роль людини, що розташовує особистим помічником? У вас є така можливість завдяки особливій службі - послуги консьєржа від BMW ConnectedDrive.

Натисканням кнопки ви з'єднуєтеся з співробітником контактного центру BMW, які приймають на себе функції Вашого персонального асистента в дорозі. Вас цікавить конкретний ресторан, найближчий банкомат або аптека? Співробітник контактного центру BMW допоможе знайти те, що Вам потрібно, і може при необхідності передати відповідний адресу безпосередньо в навігаційну систему Вашого автомобіля. Наш співробітник може навіть замовити для Вас столик в ресторані або забронювати номер в готелі.

Функція Консьєрж-сервіс не залежить від Вашого мобільного телефону і доступна цілодобово як у Вашій країні, так і за кордоном без додаткової плати. Для користування даною функцією необхідно наявність обладнання для отримання послуг ConnectedDrive.

Інтелектуальна система екстреного виклику.

Інтелектуальна система екстреного виклику дозволяє цілодобово отримувати швидку адресну допомогу, а також допомогу спеціально підготовлених співробітників на Вашій рідній мові, навіть якщо ви перебуваєте за кордоном.

У разі небезпечної ситуації система автоматично виробляє екстрений виклик.Необхідні дані, наприклад точне місце розташування автомобіля, інформація про ступінь тяжкості аварії та можливих травмах водія і пасажирів, передаються в контактний центр BMW допомогою інтегрованої в автомобіль SIM-карти, тобто без використання вашого мобільного телефону. Співробітники контактного центру повідомлять про те, що трапилося в найближче відділення рятувальної служби та нададуть підтримку по телефону до тих пір, поки аварійні служби не прибудуть на місце події. Екстрений виклик можна активувати вручну, наприклад у випадку, якщо в допомоги потребують інші учасники руху.

Дистанційне керування автомобілем.

За допомогою віддалених послуг можна управляти різними функціями за допомогою додатка My BMW Remote.

Ви можете поділитися адресами за допомогою служби локального пошуку Google ™, дізнатися місце розташування автомобіля з точністю 1,5 км, замкнути або відімкнути ваш автомобіль за допомогою диспетчерської служби BMW. Функція пропонується тільки в комплекті з устаткуванням для отримання послуг ConnectedDrive.

BMW TeleServices.

Сервіс BMW TeleServices заснований на бездротовій передачі даних між Вашим автомобілем і BMW і дозволяє Вашому дилерському центру BMW легко і швидко отримати доступ до даних про технічний стан автомобіля. Це гарантує Вам персоніфіковане технічне обслуговування для Вашого BMW та оперативне реагування у разі виникнення проблеми.

Коли підходить час чергового технічного обслуговування, Ваш автомобіль робить автоматичний виклик BMW Teleservice і передає дані з датчиків системи контролю за технічним станом автомобіля Condition Based Service (CBS) в BMW. Ваш дилерський центр BMW має доступ до цих даних і зв'яжеться з Вами, щоб призначити час Вашого візиту. Доступ до цих даних також дозволяє Вашому дилерському центру BMW запланувати необхідні роботи і забезпечити наявність запасних частин до Вашого приїзду, що дозволить заощадити Ваш час.

Якщо у Вас виникає технічна проблема, то Ви можете скористатися Аварійним викликом BMW Teleservice безпосередньо з меню автомобіля. Завдяки тому, що фахівець може негайно побачити технічне стан Вашого BMW, він зможе прийняти правильне рішення про те, як Вам можна допомогти, і проблема буде вирішена в найкоротші терміни.