Дизайн кузова.

Стрімкість, яка помітна не тільки в динаміці, але і в статиці. Дизайн нового BMW 4 серії Купе підкреслює спортивний характер автомобіля і обіцяє справжнє задоволення від водіння. Поїздка на цьому автомобілі не тільки виправдає Ваші очікування, а й значно їх перевершить.

http://www.bmw.co.uk/dam/brandBM/common/newvehicles/4-series/coupe/2013/exterior-design/silhouette-full.jpg.resource.1437054172293.jpg

Завдяки довгій колісній базі і коротким свесам новий BMW 4 серії Купе буквально випромінює самодостатність. Кілька зрушене назад скління надає кузову характерні риси купе. А плоска, стрімко перетікає в задню частину лінія даху автомобіля передає його спортивний дух ще до початку поїздки.

Чіткі лінії подовженого капота підкреслюють класичну, і разом з тим, інноваційну атлетичного нового BMW 4 серії Купе. Подвійна решітка радіатора в глянсовому чорному виконанні має дев'ять широких ребер. Як і інноваційні світлодіодні фари, вона виглядає абсолютно плоскою і відрізняється характерним масивним дизайном. У результаті передня частина нового BMW 4 серії Купе створює відчуття зібраності і мощі.

По-спортивному широка задня частина нового BMW 4 серії Купе виглядає вражаюче. Завдяки широкій посадці і плоскою лінії даху автомобіль виглядає атлетично складеним.

У поєднанні з вбудованими в бампери повітряними завісами аеродинамічні повітроводи ефективно знижують опір повітря навколо колісних арок і виводять потоки повітря за передні колеса.

Дизайн салону.

У новому BMW 4 серії Купе Ви не просто водій, Ви - центр цього автомобіля. Всі деталі салону орієнтовані на водійське місце для максимальної ергономічності.

Використання в дизайні салону найвишуканіших матеріалів, включаючи шкіру Dakota найвищої якості і ефектні декоративні вставки з алюмінію дозволяє створити спортивну атмосферу, побудовану навколо того, хто перебуває за кермом. Всі елементи управління згруповані навколо водія з урахуванням вимог ергономіки, що забезпечує миттєвий і інтуїтивно зрозумілий доступ до всіх функцій.


Новий BMW 4 серії Купе оснащений спортивними сидіннями з оббивкою з високоякісної шкіри, які перетворюють динамічне водіння в ні з чим не порівнянне задоволення. Сидіння і їх спинки регулюються по висоті і куту нахилу, що гарантує неперевершену підтримку навіть при самому агресивному стилі водіння. У порівнянні зі звичайними сидіннями збільшені бічні упори на спинках сидінь нового BMW 4 серії Купе, а також регульовані упори для стегон забезпечують чудову ергономіку і бічну підтримку, у тому числі і при різких поворотах.

На задніх сидіннях пасажирів також чекають яскраві враження від поїздки за рахунок вбудованих підголівників і зручних сидінь.Безпека ніколи ще не була настільки вишуканою - високоякісні декоративні вставки в дверях створюють атмосферу стрімкості за рахунок того, що дизайн кокпіта буквально перетікає у напрямку до пасажирам, що сидять ззаду.

Матеріали обробки салону.

http://www.bmw.co.uk/dam/brandBM/common/newvehicles/4-series/coupe/2013/interior-design/materials-and-haptic-full.jpg.resource.1373896512487.jpg

Салон нового BMW 4 серії Купе відрізняється бездоганною якістю обробки і дарує приємні тактильні відчуття. Це гарантує Вам унікальну атмосферу, що поєднує в собі спортивний характер і вишуканість.

Надихаючий і комфортабельний автомобіль, стиль якого може бути підібраний в відповідності з Вашими перевагами. Як опції доступні ексклюзивні матеріали і створюють особливу атмосферу елементи дизайну, такі як високоякісна шкіра Dakota кольору Coral Red, яскрава контрастна строчка і витончені декоративні вставки.

Світлодіодні передні фари.

Адаптивні світлодіодні передні фари об'єднують в собі габаритні вогні, ближнє і дальнє світло, неослепляющим систему автоматичного управління дальнім світлом, світлодіодні протитуманні фари, фари бічного світла, покажчики поворотів, денні ходові вогні і систему адаптивного освітлення з регульованим світловим пучком.

Світловий пучок автоматично розподіляється залежно від швидкості руху і кута повороту рульового колеса. Колір освітлення відповідає денного світла, що у поєднанні з оптимальним і рівномірним розподілом світлового пучка по дорозі покращує видимість і виключає стомлення в нічних поїздках. Чотири світних кільця в фарах забезпечують характерний стиль.