Бензинові двигуни BMW TwinPower.

Втілення динаміки і економічності. Завдяки бензиновим двигунам BMW TwinPower Turbo новий BMW 4 серії Купе демонструє вражаючі показники розгону, залишаючись при цьому неймовірно економічним.

BMW 428i xDrive задає нові стандарти економічності - у той час як потужність в 180 кВт (245 л. С.) Дозволяють розігнати цей автомобіль до 100 км / год за 5,6 с (з АКПП: 5,8 с), двигун витрачає всього 6,8 л на 100 км (з АКПП: 6,7 л), при цьому рівень вихлопу СО2 становить 159 г / км (з АКПП: 157 г / км).

Рядний шестициліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo об'ємом 3,0 л, що встановлюється на модель BMW 435i xDrive, відрізняється особливо вражаючими характеристиками - потужність 225 кВт (306 л. С.), Максимальний крутний момент 400 Н • м, розгін з 0 до 100 км / год всього за 5,2 с (з АКПП: 4,9 с). Автомобіль з таким двигуном розвиває максимальну швидкість 250 км / год (обмежується електронікою). При цьому показники витрати палива досить скромні - всього 8,2 л (з АКПП: 7,6 л), рівень вихлопу CO2 також невисокий - 193 г / км (з АКПП: 178 г / км).

* Попередні показники, визначені на основі випробувального циклу ЄС, підлягають офіційному підтвердженню.

Дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo.

BMW TwinPower Turbo об'єднує в собі новітні технології уприскування палива і повного управління потужністю з інноваційним турбокомпресором, який підвищує економічність і покращує динаміку.

Всі доступні двигуни мають легковажну алюмінієву конструкцію і оснащені фільтром сажі, що не вимагає технічного обслуговування.

Чотирициліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo в BMW 420d розвиває потужність 135 кВт (184 л. С.). Володіючи запасом крутного моменту 380 Н • м, автомобіль розганяється з 0 до 100 км / год за 7,5 с (АКПП: 7,3 с) і досягає максимальної швидкості 240 км / год (АКПП: 232 км / год). При цьому середня витрата палива складає всього 4,7 л (АКПП: 4,6 л) на 100 км, а рівень вихлопу CO2 становить 124 г / км (АКПП: 121 * г / км). Доступно з липня 2013 року.

* Попередні показники, визначені на основі випробувального циклу ЄС, підлягають офіційному підтвердженню.

Керованість.

У будь-якій поїздці, на будь-якій поверхні і в будь-якій ситуації - новий BMW 4 серії Купе завжди забезпечить неперевершену динаміку водіння. Це можливо завдяки точної індивідуальній настройці функцій автомобіля в повній відповідності з Вашими потребами. Випробувати чистий адреналін або вишуканий комфорт - вирішувати Вам.

Адаптивна підвіска M в новому BMW 4 серії Купе забезпечує оптимальну керованість і додаткову маневреність, в той час як амортизатори з електронним управлінням адаптуються до Вашого стилю водіння і дорожніх умов. Налаштування цих систем можна змінити за допомогою системи управління режимами водіння. При виборі режиму SPORT або SPORT + амортизатори стають помітно більш жорсткими.

Спортивний режим.

Існує безліч ситуацій, в яких Вам потрібно вся потужність Вашого автомобіля. Для таких випадків у новому BMW 4 серії Купе передбачені режими SPORT і SPORT +. Натискання однієї кнопки достатньо, щоб підвищити точність рульового управління і зробити відгук двигуна ще більш енергійним.

Автомобіль повинен пристосовуватися до потреб і бажань водія, а не навпаки. Тому система управління режимами водіння надає право вибору Вам - Ви можете включити бажаний режим водіння за допомогою кнопки на центральній консолі. Перемикайтеся з режиму COMFORT зі стандартними настройками двигуна і трансмісії в економічний режим ECO PRO або режим SPORT, який зробить водіння ще більш динамічним. У режимі SPORT перемикання восьмиступінчастою автоматичною коробки передач стають більш динамічними, а адаптивна підвіска робить поведінку автомобіля помітно більш спортивним.

8-ступінчаста АКПП.

8-ступінчаста автоматична коробка передач, яка непомітно перемикає передачі, не тільки задає нові стандарти динаміки водіння і економічності, але і є невід'ємною частиною програми BMW EfficientDynamics.

Вкрай точний діапазон передавальних чисел дозволяє отримати оптимальний набір потужності як на невеликих, так і на високих швидкостях. Це істотно знижує витрату палива, у той же час дозволяючи Вам насолоджуватися більш спортивним характером і динамікою. На високих швидкостях додаткові передачі дозволяють знизити обороти двигуна, завдяки чому зменшуються витрата палива і шум від двигуна. Гідротрансформаторним муфта також вносить свій внесок, навіть в ручному режимі перемикання передач. Все це в поєднанні з невеликими інтервалами зміни частоти обертання і точною настройкою трансмісії забезпечує надзвичайно комфортні перемикання передач і значне зниження рівня шуму. І тільки одне завжди залишається незмінним - потужність і маневреність, які дарує Вам новий BMW 4 серії Купе.