Проекційний дисплей.

Повнокольоровий проекційний дисплей BMW забезпечує водієві хорошу видимість необхідної йому інформації і підвищує концентрацію його уваги на дорозі.

Залежно від комплектації автомобіля поряд з вказівками навігаційної системи може з'являтися інформація про обмеження швидкості, про заборону обгону, повідомлення системи автоматичної діагностики і попередження про зміну смуги руху.

Система проектує символи на лобове скло з відмінним розширенням. Для індикації використовується весь спектр кольорів, що дозволяє реалістично зображати дорожні знаки. З точки зору ергономіки проектуються на лобове скло символи зручні для водія і не відволікають його уваги від дороги. За бажанням можна поміняти їх розташування.

Яскравість проектованого зображення автоматично адаптується до зовнішнього світлового оточення; для зручності є режим нічної та денної індикації . Налаштування яскравості можна зробити в меню iDrive. Крім цього Ви можете самі визначити, яка інформація, крім індикації швидкості і попереджень систем допомоги водієві повинна виводитися на лобове скло.

Відеосистеми.

Сигналізація про аварійний зближенні при парковці, круговий огляд, камера заднього виду: безперешкодний огляд ділянки простору навколо автомобіля при парковці і на перехресті. Система сигналізації про аварійний зближенні при парковці (PDC), забезпечена як задніми, так і передніми датчиками, дозволяє безпечно і комфортно припаркувати автомобіль за рахунок оптичних і звукових сигналів.

Система кругового огляду відображає Ваш автомобіль на дисплеї управління у вигляді проекції. Вхідна в цей набір обладнання система бічного огляду надає підтримку в умовах обмеженого огляду на перехрестях або виїздах. Камера заднього виду спрощує рух заднім ходом при парковці на швидкостях до 20 км / ч.

Система активного круїз-контролю з функцією Stop & Go.

Опциональная система активного круїз-контролю з функцією Stop & Go, системою попередження про зіткнення на основі радіолокаційних датчиків і функцією автоматичного гальмування, підвищує безпеку і комфорт, особливо при русі в щільному потоці.

Крім того, система вимірює відстань до попереду йдуть транспортних засобів і автоматично підтримує задану дистанцію.

Функція Stop & Go не тільки автоматично уповільнює автомобіль аж до повної зупинки, але і автоматично знову розганяє його до бажаної швидкості, як тільки це стає можливим.

Якщо водій попереду транспортного засобу різко гальмує, Ваш BMW реагує негайно за умови, що система попередження про зіткнення активна. Перший етап оповіщення являє собою візуальне попередження; на другому етапі, якщо Ви все ще не відреагували, для залучення Вашої уваги лунає звуковий сигнал. Після цього Ваше BMW загальмує замість Вас, якщо Ви все ще цього не зробили, - система зупинить автомобіль з максимальним можливим уповільненням.

Активна безпека.

Активна безпека - це превентивний захист пасажирів в аварійних ситуаціях. У критичній ситуації на дорозі проводиться оборотне переднатягнення передніх ременів безпеки, закриваються бічні вікна і люк (якщо такий є).

У деяких аварійних ситуаціях автоматично застосовується гальмування з максимальним уповільненням до повної зупинки автомобіля. Це дозволяє знизити ймовірність вторинного зіткнення або ж повністю його виключити. Система контролю уважності відстежує Ваша поведінка на предмет наявності ознак втоми. Система аналізує обертання рульового колеса і реагує на аномальну поведінку. На дисплеї управління відображається пропозиція зробити перерву.

Система управління дальнім світлом

Завдяки системі управління дальнім світлом поїздки в нічний час стають більш приємними і безпечними. Так як вона гарантує Вам оптимальне освітлення дорожнього полотна у темний час доби, не засліплюючи при цьому інших водіїв.

Система розпізнає інші транспортні засоби і цілеспрямовано виключає їх з потоку дальнього світла. Освітлення, дальність якого складає більше 400 м, дозволяє завчасно розпізнати небезпеку і забезпечує відмінну видимість розмітки. Для роботи системи управління дальнім світлом потрібна наявність адаптивних світлодіодних фар або адаптивної системи освітлення поворотів.

Система інформування про діючі обмеження швидкості.

Завжди залишатися в безпеці - система інформування про діючі обмеження швидкості з функцією попередження про заборону на обгін повідомить вам про максимально допустимої швидкості, а також про заборони обгону.

Спеціальна камера відстежує відповідні дорожні знаки. Допомогою блоку управління ця інформація обробляється спільно з даними, що надходять з навігаційної системи. Використовуючи інші компоненти, такі як датчик дощу, система також може інформувати вас про змінних обмеженнях швидкості з урахуванням конкретної ситуації, наприклад про тимчасові обмеження або обмеженнях, що діють тільки в сиру погоду.

Пакет допомоги при водінні.

Система допомоги водієві Driving Assistant включає в себе систему попередження про схід зі смуги руху і систему попередження про зіткнення, які працюють на основі даних від камер.

Система розпізнає дорожню розмітку і попереджає Вас про ненавмисну ​​зміні смуги руху на швидкостях понад 70 км / год за допомогою вібрації рульового колеса і візуального сигналу на панелі приладів. Попереджувальний сигнал не подається, якщо Ви навмисно змінили смугу руху, тобто при включенні покажчика повороту. Камера також виявляє пішоходів. Ви також отримаєте попередження у разі небезпеки зіткнення, а при необхідності будуть задіяні гальма.

Крім того, система попереджає Вас про потенційне зіткнення з попереду йде транспортом на швидкостях понад 15 км / год, одночасно готуючи гальма для прискорення реакції.

Контролер iDrive Touch.

Контролер iDrive Touch дозволяє комфортно управляти системою iDrive однією рукою. Завдяки сенсорної панелі, інтегрованої в контролер, Ви, наприклад, легко зможете ввести в навігаційну систему дані про пункт призначення за допомогою рукописного введення.

Контролер забезпечує доступ до широкого спектру функцій і параметрів, а також зручну прокрутку списків. Контролер інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні. Водії по достоїнству оцінять сенсорне управління, оскільки таке управління практично не відволікає увагу від водіння. Використання контролера супроводжується зручним відображенням відповідних функцій на дисплеї управління.