Лінії дизайну BMW Lines.
Природжений спортивний характер, вишукана елегантність або дивовижна сучасність. BMW 3 серії вийшов у трьох варіантах дизайну: Sport Line, Luxury Line і Modern Line. Виберіть один з виразних характерів і адаптуйте ваш BMW 3 серії до ваших особистих вподобань. BMW пропонує вам безліч варіантів індивідуалізації.

bmw_lines_01.jpg

BMW3 серії Седан Sport Line.
BMW 3 серії Седан Sport Line - це неприборкана динаміка і яскраві візуальні акценти. Ефектні глянцево-чорні елементи дизайну додатково відтіняють спортивну зовнішність автомобіля.

bmw_lines_sport_04.jpg

Вісім глянцево-чорних ребер решітки радіатора, виконаних в сміливому дизайні, роблять зовнішній вигляд передньої частини автомобіля особливо спортивним. За рахунок хромованої рамки радіаторна решітка BMW 3 серії Седан Sport Line візуально здається більше. Чорні повітрозабірники в передньому бампері, забезпечені хромованими горизонтальними ребрами, гармонують з динамічною формою передніх фар і органічно доповнюють дизайн потужних колісних арок. Саме тут у гру вступають 17- або 18-дюймові легкосплавні колісні диски (залежно від моделі) зі здвоєними спицями, вносячи свій внесок у формування спортивного вигляду автомобіля і одночасно зберігаючи його візуальну легкість. 18-дюймові легкосплавні колісні диски виконані в ексклюзивному двокольоровому дизайні.

bmw_lines_sport_01.jpg

Дизайн BMW 3 серії Седан Sport Line висловлює спортивність з усіх точок зору. При погляді збоку зовнішні дзеркала заднього виду і окантовка вікон, яка в якості додаткового обладнання пропонується також в глянцево-чорному кольорі, додатково підкреслюють спортивний вигляд автомобіля. Ще одна декоративна глянцево-чорна вставка в нижній частині заднього бампера візуально збільшує ширину автомобіля. Завершують образ хромовані чорні патрубки вихлопної системи.

bmw_lines_sport_02.jpg

Усередині характерна спортивність BMW знаходить своє втілення в контрасті між чорним і червоним: червоні контрастні кола навколо приладів, включаючи шкали приладів, червона контрастна прошивка спортивного рульового колеса і основна глянцево-чорна декоративна вставка з додатковою контрастною коралово-червоною смугою. В якості альтернативи пропонується декоративна вставка з шліфованого алюмінію з матовою коралово-червоною або глянсовою чорною контрастною смугою. Для спортивних сидінь, встановлюваних в якості стандартного обладнання, пропонуються два варіанти тектильної ​​і три варіанти шкіряної оббивки в чотирьох колірних рішеннях з відповідними кольорами .
Ключ для автомобіля у версії Sport Line також має відмінну особливість - він виконується в чорному кольорі з червоною декоративною смугою.

BMW 3 серії Седан Luxury Line.
BMW 3 серії Седан Luxury Line вражає підкреслено класичним і елегантним дизайном. Стримані та вишукані елементи дизайну, що мають глянсове хромоване покриття, об'єднують ексклюзивність зовнішності зі спортивною маневреністю і динамічністю автомобіля і є відмінною рисою даної версії дизайну.

bmw_lines_luxury_02.jpg

Радіаторна решіткаBMW з одинадцятьма хромованими ребрами виглядає незвично і в той же час ефектно. З нею поєднуються дві дещо зміщені хромовані смуги, розташовані в повітробарвниками переднього бампера і чудово гармонують із загальним виглядом автомобіля в даній

bmw_lines_luxury_01.jpg

При погляді збоку увагу привертають особливі 17- або 18-дюймові легкосплавні колісні диски з безліччю спиць, що підкреслюють елегантність BMW 3 серії Седан Luxury Line. Бічні вікна мають хромоване обрамлення.
Уздовж заднього бампера простяглася довга хромована накладка, яка привносить особливий відтінок в класичний дизайн версії Luxury Line. Завершують образ хромовані вихлопні патрубки.

bmw_lines_luxury_03.jpg

Високоякісна декоративна дерев'яна поверхня вугільно-чорного кольору з хромованою контрастною накладкою або ж елегантна дерев'яна поверхня з художньою обробкою дозволяють говорити про нові стандарти ексклюзивності. Три варіанти високоякісної шкіряної оббивки сидінь і один варіант матерчатої ​​оббивки в чотирьох класичних вишуканих кольорах, а також ексклюзивний малюнок прошивки вносять свій внесок у формування атмосфери розкоші в салоні автомобіля у версії Luxury Line. Хромована смуга, що обрамляє магнітолу і блок управління системою клімат-контролю, присутній лише в цій версії.
Ключ для автомобіля у версії Luxury Line також має відмінну особливість - він виконується в чорному кольорі з хромованою декоративною смугою.

BMW 3 серії Седан Modern Line.
Нечасто можна побачити автомобіль, виконаний у дизайні, де дух майбутнього відчувається так само явно, як в зовнішності BMW 3 серії Седан Modern Line. Ідеально поєднуються матеріали і кольори формують відчуття невиліковним сучасності та атмосферу витонченості в салоні. Оцініть легке і спокусливе відчуття простору.

bmw_lines_modern_01.jpg

BMW 3 серії Седан Modern Line привертає увагу насамперед світлими тонами оформлення приладової панелі і рульового колеса. Ексклюзивна шкіряна оббивка або поєднання шкіри / тканини в світло-бежевому або чорному кольорі, а також три декоративних поверхні з контрастними хромованими накладками створюють незвичайний світ квітів, що породжує відчуття комфорту і благополуччя - небувало широкий вибір для автомобіля цього класу. Зокрема, оригінальний дизайн декоративних вставок з дерева Fineline Pure, що має вид живої структури дерева з тривимірним рельєфом поверхні, перетворює кожен дотик у свято дотику.

bmw_lines_modern_04.jpg

Характерним елементом дизайну кузова є радіаторна решітка BMW з одинадцятьма матовими хромованими ребрами, завдяки якій в оформленні передньої частини кузова переважає мотив нового часу. Решітка незвичайно вдало поєднується з блискучими алюмінієвими елементами передньої і задньої частин кузова автомобіля у версії Modern Line, а також зі здвоєними смугами в повітробарвниках, виконаними в тому ж кольорі. Легкосплавні колісні диски діаметром 17 або 18 дюймів в дизайні Turbine підсилюють футуристичну концепцію цієї версії дизайну.

bmw_lines_modern_02.jpg

Ключдля автомобіля у версії Modern Line також має відмінну особливість - він виконується в світло-бежевому кольорі з матовою сріблястою декоративною смугою.