Камера заднього виду і круговий огляд.
Якісний огляд у складних ситуаціях завдяки інноваціям BMW Connected Drive: декілька відеокамер (до 5) дозволять по-новому поглянути на будь-яку ситуацію з салону BMW 3 серії.
Камера заднього виду також забезпечує допомогу при парковці. Інтерактивні розділові лінії на зображенні інформують водія про те, чи достатньо місця для парковки. Функція збільшення дозволяє настроїти зображення таким чином, щоб можна було приєднати причіп до буксирної балки без додаткової допомоги.Пропонована в якості додаткового обладнання система кругового огляду включає в себе додаткові камери.

rear_and_surround_view_01.jpg

Дві камерибічного огляду в передньому бампері спрямовані вліво і вправо. Обидва зображення одночасно виводяться на дисплей управління, що дозволяє безперешкодно бачити всіх учасників руху навіть при виїзді на дорогу в умовах обмеженої бічної оглядовості.

rear_and_surround_view_03.jpg

Камери виду зверху в зовнішніх дзеркалах заднього виду генерують зображення, які разом із зображенням з камери заднього виду конвертуються в єдину картинку за допомогою електронної системи, яка демонструє BMW 3 серії і довколишній простір з висоти пташиного польоту, при цьому кут огляду становить 270 градусів. Виконання будь-яких маневрів стає простим і безпечним незалежно від того, в'їжджаєте ви на парковку або виїжджаєте з неї.

Паркувальний асистент.
Паркувальний асистент, який входить до складу BMW Connected Drive, допоможе знайти місце для паркування. Далі асистент допоможе легко і безпечно виконати необхідні маневри, щоб припаркувати автомобіль в обраному місці по напрямку руху автомобіля.

parking_assistant_03_en.jpg

На швидкості до35 км / год ультразвукові датчики в передній колісній арці ідентифікують підходяще паркувальне місце (довжина автомобіля плюс близько 1,5 метра), дозволяючи вам сконцентрувати увагу на дорозі. Сині стрілки на дисплеї управління показують, чи є місце на парковці з лівого або правого боку дороги.

parking_assistant_04_en.jpg

Асистент бере на себе рульове управління, вам же залишається тільки вибирати відповідні передачі і натискати педалі газу і гальма. Інструкції відображаються на окремому дисплеї управління разом з сигналізацією аварійного зближення при парковці і зображенням з камери заднього виду з функцією виду зверху.

Відкривання багажника без допомоги рук.
Ви стоїте позаду вашого BMW 3 серії, тримаєте в руках купу сумок і маєте намір укласти їх в багажник. Доведеться шукати ключ в кишенях. Чи все ж ні? Ні, більше не доведеться. З інноваційною системою комфортного доступу, пропонованої в якості додаткового обладнання, ви можете відкрити багажник абсолютно безконтактним способом. Достатньо простого руху ноги.

contactless_tailgate_opening_01.jpg

Просто проведіть ногою під заднім бампером автомобіля, і спеціальний датчик активує механізм відмикання і автоматичного відкривання кришки багажного відсіку. У панелі заднього бампера на різній висоті встановлено декілька датчиків, що виявляють присутність людини. Датчики фіксують рух ділянки ноги між гомілкою і носком і посилають відповідний сигнал в бортовий комп'ютер.
Це інноваційне обладнання зі складу BMW Connected Drive забезпечує додаткову зручність при відкриванні багажника і укладанні багажу. Система не відмикає багажне відділення, якщо в радіусі дії нею невиявлений діючий ключ від автомобіля.

Система iDrive.
Безліч функцій і всього кілька клавіш - система iDrive дозволяє управляти всіма функціями BMW 3 серії Седан: від навігаційної системи до вбудованої інструкції по обслуговуванню. Просто і інтуїтивно зрозуміло. Система iDrive встановлюється в якості стандартного обладнання в кожен BMW 3 серії.

idrive_01.jpg

Управління функціями забезпечення зручності, наприклад навігацією, спеціальними функціями автоматичної системи клімат-контролю, здійснюється за допомогою контролера iDrive на центральній консолі. Контролер пристосований для використання однією рукою. Ним може користуватися як водій, так і передній пасажир. Завдяки чіткому сигналі зворотного зв'язку потрібно лише мінімум уваги.
Клавіші безпосереднього вибору дозволяють одним натисканням отримувати доступ до меню навігації (у поєднанні з навігаційними системами BMW Business або BMW Professional), телефонних та музичних функцій (радіо і аудіо CD). Мається також вісім програмованих клавіш для збереження різних параметрів, таких як радіостанції, пункти призначення і номери телефонів.
Всі функції відображаються на дисплеї управління в приладовій панелі. Кольорові мітки чітко вказують, в якій групі функцій ви знаходитеся в даний момент. Стандартний дисплей управління діагоналлю 6,5 дюймів вражає надвисокої чіткістю і насиченими кольорами. При установці навігаційної системи Business дисплей нагадує дисплеї смартфонів і виготовляється на основі технології Black Panel. Є і більший дисплей - при установці навігаційної системи Professional діагональ екрану зростає до 8,8 дюйма.