Сервіси Connected Drive.
Додаткове обладнання «Сервіси Connected Drive» є фундаментом для цілого ряду інтелектуальних інформаційно-розважальних послуг.

connected-drive-service-slide-01-en.jpg

Серед них можна назватислужбу BMW Online, яка надає доступ до актуальної локалізованої інформації (погода, новини), а також до
онлайн-пошуку і офісним функціям.

connected-drive-service-slide-03-en.jpg

Крім того, є можливість комбінування окремих послуг, таких як веб-камери і паркувальна інформація, а також туристичні та готельні путівники. На додаток до цього дана опція включає в себе можливість необмеженого використання зручних і надійних додатоків для смартфону , наприклад BMW Connected. І це лише початок. До складу додаткового обладнання «Сервіси Connected Drive» входить безліч систем і функцій, завдяки яким Ви зможете отримати ще більше задоволення від кожної поїздки у вашому BMW.


Інформація про дорожню ситуацію онлайн.
У потрібний момент система надання інформації про дорожньо-транспортної обстановку в режимі реального часу (RTTI) забезпечить Вас актуальною транспортної інформацією. Ви отримуєте точні відомості про час і тривалість заторів фактично в режимі реального часу.

real_time_traffic_information_01_en.jpg

Дані надходять з таких джерел, як інформація про переміщення мобільних телефонів в стільникових мережах, GPS-дані парків транспортних засобів, смартфони програми і поліцейські звіти. Висока точність аналізу цих даних дозволяє визначити місце розташування затору з точністю до кількох метрів.

real_time_traffic_information_02_en.jpg

Завдяки цьому система RTTI надає інформацію в режимі реального часу про поточну ситуацію на автомагістралях, основних дорогах і заміських трасах, а також на безлічі міських маршрутів, рекомендуючи при цьому альтернативні варіанти проїзду. Система RTTI пропонується тільки в комплекті з устаткуванням «Сервіси Connected Drive» і навігаційною системою Professional.
Додатки BMW Apps.
Надійний зв'язок: тепер не потрібно відмовляти собі в можливості використовувати додатки iPhone в дорозі. Просто підключіть iPhone до вашого BMW за допомогою активного адаптера для мобільного телефону або оригінального кабелю Apple, і ви зможете з комфортом використовувати окремі додатки iPhone за допомогою контролера iDrive.

bmw_apps_01_en.jpg

BMW Connected являє собою розроблене BMW безкоштовний додаток, за допомогою якого Facebook, Twitter, ваш календар і ваша улюблена інтернет-радіостанція приходять на головний дисплей вашого автомобіля. Ви можете вивести на екран останні повідомлення статусу вашого облікового запису Facebook або Twitter і переглядати наближаються події календаря на дисплеї управління або ж прослухати відповідний текст, скориставшись функцією перетворення тексту в мову з відтворенням через аудіосистему.

bmw_apps_02_en.jpg

Крім того, завдяки функції навігації на останній милі і функції пошуку автомобіля ви зможете дістатися до пункту призначення, заданого в навігаційній системі вашого BMW, навіть якщо ви перебуваєте поза автомобіля, а також в будь-який момент знайти дорогу назад до вашого припаркованого BMW. Функції, доступні за допомогою програми BMW Connected, регулярно оновлюються, і, звичайно, ви зможете використовувати сертифіковані BMW додатки в автомобілі за допомогою BMW Connected Drive.
Компонент BMW Apps сумісний з пристроями iPhone 3GS / 4 і iPod Touch (з активною сполукою Wi-Fi) і вимагає наявності додаткового обладнання Apps.
Додаток доступний через App Store


Дистанційне керування автомобілем.
За допомогою віддалених послуг можна управляти різними функціями за допомогою додатка My BMW Remote.

remote_services_slide_1.jpg

Виможете поділитися адресами за допомогою служби локального пошуку Google ™, дізнатися місце розташування автомобіля з точністю 1,5 км, замкнути або відімкнути ваш автомобіль за допомогою диспетчерської служби BMW. Функція пропонується тільки в комплекті з устаткуванням для отримання послуг Connected Drive.