Проекційний дисплей BMW.
Ви їдете по швидкісному шосе зі швидкістю 100 км / год і кидаєте погляд на спідометр. Це всього лише момент - але за цей час Ви проїдете 28 метрів. 28 метрів, на яких може багато статися. Інша справа, коли Ви можете слідкувати за всім одночасно: за допомогою проекційного дисплея BMW.

head_up_display_01.jpg

Можливості проекційного дисплея BMW з пакету BMW Connected Drive на цьому не закінчуються: при бажанні на дисплей можна вивести інформацію про обмеження швидкості і заборону обгону. На дисплей виводяться і попередження систем допомоги водієві, наприклад попередження системи стеження за розміткою, а також стрілки навігаційної системи і повідомлення системи автоматичної діагностики.

Проекційний дисплей BMW, що входить до складу BMW Connected Drive, здатний на більше: при необхідності він може відображати чинне обмеження швидкості або інформацію про заборони на обгін. На проекційний дисплей також можна вивести актуальні попередження від інфрачервоної камери системи нічного бачення BMW, індикацію включення покажчиків поворотів і контрольні дані діагностики.При включеному проекційному дисплеї BMW на нього виводиться вся індивідуально обрана інформація, яка в цьому випадку не виводиться на приладову панель. У кольоровому режимі і з відмінним дозволом.

Driving Assistant.
Система Driving Assistant включає в себе працюють з камерою системи стеження за розміткою і попередження про зіткнення.
Вона розпізнає дорожню розмітку і починаючи з швидкості 70 км / год попереджає Вас за допомогою вібрації на рульовому колесі і індикації на комбінації приладів при не примусовому виїзді автомобіля за межі актуальної смуги руху. При включеному покажчику поворотів, тобто у разі навмисного перестроювання, попередження не видається. Крім цього, за допомогою спеціальної камери вона розпізнає пішоходів. При небезпеки зіткнення система також видає відповідне попередження і при необхідності починає процес гальмування.

driving_assistant_01.jpg

Крім того, починаючи з швидкості 15 км / год система попереджає водія про небезпеку зіткнення з попереду їдучим автомобілем і одночасно з цим призводить гальмівну систему в стан підвищеної готовності для максимально швидкого спрацьовування.

Адаптивні фари з системою управління дальнім світлом.

Адаптивні фари зі змінюваними розподілом світла і системою управління дальнім світлом проти засліплення: Освітлювальні системи BMW думають разом з вами - на звивистих дорогах, на високій швидкості або при наближається.

adaptive_headlights_01.jpg

Звивиста дорога вночі: ксенонові фари змінюють кут освітлення на повороті, щоб світло фар нової моделі BMW 3-ї серії Седан завжди падав на дорогу. Для розрахунку курсу датчики визначають кут повороту, швидкість автомобіля. Адаптивні фари гарантують оптимальну видимість на темній дорозі, раннє розпізнавання курсу і можливих небезпек. Більш високі швидкості підрозумівають, що водій дивиться далі, щоб вчасно відреагувати на зміну ситуації, отже, передні фари піднімаються. У місті вони автоматично опускаються і висвітлюють дроги безпосередньо перед автомобілем, щоб уникнути засліплення водіїв, які їдуть назустріч.

adaptive_headlights_02.jpg

Система управлінням дальнім світлом проти засліплення від BMW Connected Drive регулює напрямок основного променя фари для оптимального освітлення дороги і, таким чином, скорочує навантаження на водія. При включенні системи датчик зображення на передньому дзеркалі відстежує умови освітлення і дорожню ситуацію попереду на відстані до 400 метрів. Система використовує ці зображення з датчика для визначення яскравості дальнього світла і її плавної зміни. Зустрічні автомобілі фіксуються на відстані близько 1000 метрів. Спеціальний механізм у фарі визначає точки в промені дальнього світла та динамічно змінює його, щоб уникнути ризик засліплення водія.


Система розпізнавання дорожніх знаків.
Встановлена ​​в салонне дзеркало заднього виду камера стежить за дорожніми знаками. Разом з навігаційною системою Professional, включаючи датчик заборон на обгін, вона фіксує обмеження швидкості і заборони на обгін, розпізнаючи знаки на узбіччі і над дорожнім полотном.

traffic_sign_recognition_01.jpg

Зібрана камерою інформація комбінується з інформацією навігаційної системи, з індикацією часу та інформацією датчика дощу перед тим, як на приладовій панелі або за бажанням на проекційному дисплеї BMW з'являються які-небудь обмеження. За допомогою камери можна враховувати і додаткові знаки, що діють, наприклад, в сиру погоду.
У рамках цієї функції BMW Connected Drive вперше пропонує для BMW 3 серії Седан індикатор заборони обгону. Зафіксований заборона обгону, так само як і обмеження швидкості, виводиться на панель приладом у вигляді символу дорожнього знака. Опціонально ця інформація може виводитися на проекційний дисплей BMW для видалення або редагування. Система тимчасово зберігає всю інформацію. Тому після проходження деякого часу і повторного включення на дисплеї з'являються остання швидкість руху і знаки заборони обгону.


Активний захист.
Система Active Protection це превентивна система забезпечення безпеки пасажирів від BMW Connected Drive.
При критичній ситуації під час руху ремені безпеки на передніх сидіннях натягуються, сидіння переднього пасажира за допомогою електронного регулювання наводиться у вертикальне положення, а бічні стекла і люк (за наявності) закриваються при необхідності. Критичною ситуацією, наприклад, вважається навмисне екстрене гальмування або відхилення від нормальних характеристик керування автомобілем.
З максимальним гальмування в певних критичних ситуаціях може спрацьовувати гальмування до повної зупинки. Це дозволяє знизити ймовірність зіткнення або запобігти його.

active_protection.jpg