Дизайн

Дизайн екстер'єру

design_exterior_03.jpg

Екстер'єр BMW 3 серії Гран Туризмо дивним чином поєднує в собі динамічні лінії з елегантністю купе. Цей автомобіль уособлює неповторну гармонію форми і простору, яка створює досі небачений, самобутній і естетичний образ.

design_exterior_04.jpg

Широкі тривимірні «ніздрі», інтегровані в опрацьовану до найдрібніших деталей передню частину автомобіля, додають BMW 3 серії Гран Туризмо особливий характер, у тому числі при погляді з боку. Завдяки примітним хромованим планкам вони візуально зливаються зі здвоєними круглими фарами. Довгі лінії забезпечують автомобілю елегантний і присадкуватий силует. Прагнуть вгору вигини надають йому чарівну динамічність, плавно переходячи в задню частину автомобіля. Злегка похила лінія дах натякає на характер класичних купе і збільшує вільний простір усередині автомобіля.

design_exterior_05.jpg

Задня частина BMW 3 серії Гран Туризмо з її широко розставленими задніми ліхтарями типовою для BMW L-подібної форми вказує на місткий багажний відсік і високу функціональність всього автомобіля. Її ширина додатково підкреслює стійкість автомобіля на дорозі - автомобіля, який без будь-яких компромісів поєднує в собі привабливу спортивність зі стильною елегантністю.

 Дизайн інтер'єру.  

Ласкаво просимо на борт: інтер'єр BMW 3 серії Гран Туризмо відрізняється  вільним простором і високим комфортом. Естетика і функціональність дивним чином поєднуються один з одним і запрошують стати частиною цієї гармонії. Значний простір і висока посадка налаштовують на розслаблюючу подорож.

design_interieur_01.jpg

Передня панель справляє враження легкості й елегантності, завдяки типовим для BMW горизонтальним лініям вона надає інтер'єру чітку структурованість і візуальний спокій. Всі важливі функції відрізняються інтуїтивним управлінням і ергономічним розташуванням.

design_interieur_04.jpg

Круглі прилади знаходяться в безпосередньому полі зору водія, в той час як центральна консоль і розміщений над нею центральний дисплей повернені до водія. Прямо перед селектором знаходиться практичний відсік для зберігання або за вибором два підстаканники. Дверні кишені з боку водія і пасажира пропонують додаткове місце для зберігання - сюди помістяться пляшки з-під напоїв обсягом аж до 1 літра або інші невеликі предмети.

design_interieur_02.jpg

У задній частині ексклюзивної атмосферою і найвищим комфортом можуть насолодитися до 3 пасажирів. Завдяки довгій колісній базі вільний простір для ніг порівняно з автомобілями вищого класу, в той час зручний задній диван розпорядженні достатню шириною, щоб всі пасажири не відчували себе обмеженими в просторі. У комфортному становищі регульовані спинки сидінь забезпечують справжнє розслаблення, а в транспортувальному положенні вони збільшує об'єм багажного відсіку, рівний 520 літрам, на 33 літра. Якщо повністю опустити задні сидіння, які складаються в співвідношенні 40:20:40, то багажний відсік збільшиться аж до 1600 літрів. BMW 3 серії Гран Туризмо не тільки запрошує у подорож, але і пропонує достатню місця для нього.

Багатофункціональний багажний відсік.

Будь це поїздка на море, тур за покупками на вихідні або тривалу подорож під час відпустки: щоб Ви не запланували, з BMW 3 серії Гран Туризмо Ви готові до всього. Так як інтелектуальна концепція багажного відсіку є настільки гнучкою, що в будь-якій ситуації знайдеться ідеальне рішення.

multifunctional_storage_space_03.jpg

ФункціяCargo дозволяє покроково відрегулювати нахил спинок задніх сидінь і збільшити об'єм багажного відсіку, який дорівнює 520 л, максимум на 33 літра. Якщо опустити задні сидіння, які складаються в співвідношенні 40:20:40, доступний обсяг можна навіть збільшити до максимальних 1 600 літрів. Це робиться вручну або за допомогою спеціального важеля при наявності в автомобілі опціонального комфортного пакета. Таким чином, Ви готові до любої повсякденному ситуації.

multifunctional_storage_space_02.jpg

Опціональнафункція комфортного доступу зробить завантаження автомобіля ще простіше. У функціонал даної системи включено безконтактне відкривання задньої кришки: просто проведіть ногою під заднім бампером, і задня кришка відкриється автоматично. Ця функція особливо корисна, якщо у Вас зайняті руки. Таким чином, Вам більше не доведеться ставити багаж на землю, щоб відкрити кришку багажного відсіку.

multifunctional_storage_space_01.jpg

Двоскладовазадня полиця забезпечує додаткові переваги: при відкритій задній кришці частину задньої полиці можна залишити на місці і покласти на неї будь-які предмети. При необхідності можна зняти всю задню полицю і розмістити її в багажному відсіку. Таким чином, у вашому розпорядженні максимальний обсяг, завдяки чому Ви легко занурте в автомобіль навіть громіздкі предмети.