Спортивний пакет M.

Завдяки своїмвражаючим лініях BMW 3 серії Гран Туризмо при першому ж погляді справляє незабутнє відчуття. Ще більш динамічний вигляд досягається завдяки спортивному пакету M.

bmw_lines_design_m_01.jpg

До складу даної опції входить аеродинамічний пакет M: збільшені повітрозабірники в передньому фартуху, що має динамічний дизайн, дозволяють двигуну «дихати», накладки порогів розташовують додаткової світловий гранню. У задній частині увагу привертають дифузор у виконанні Dark Shadow з ефектом «металік» і залежно від двигуна дві вихлопні труби з обробкою хромом. На вибір пропонуються 18- або 19-дюймові легкосплавні диски з дизайном Double Spoke. І завершують оформлення екстер'єру «зябра» і поздовжні планки в «ніздрях» з обробкою чорним блискучим кольором. Додаткові акценти в дизайні ставлять ексклюзивний колір «Синій Ешторіл» з ефектом «металік» і обробка BMW Individual Shadow Line.

bmw_lines_design_m_04.jpg

Що стосується інтер'єру, то крім усього іншого в спортивний пакет M входять багатофункціональне шкіряне рульове колесо M і короткоходний важіль перемикання (за наявності на автомобілі 6-ступінчастою механічною коробки передач) з обробкою шкірою Walknappa і логотипом M.

bmw_lines_design_m_06.jpg

Спортивні сидіння оббиті тканиною і алькантарою з оформленням Hexagon антрацитового кольору і спеціальним дизайном M. Крім того, на вибір доступні ще три варіанти шкіряної обробки. Планки з алюмінію з дизайном Hexagon або в кольорі «Синій Ешторіл» завершують оформлення інтер'єру, особливо добре вони поєднуються з акцентують планками чорного блискучого кольору. Також доступна дерев'яна обробка з текстурою кореня горіхового дерева і акцентують перламутровими планками. Крім цього, в пакет входять типові для автоспорту шкали спідометра і тахометра в стилі хронографа, жорсткіша спортивна підвіска M і режим Sport + для перемикача режимів руху.


Дизайн лінії обробки BMW Modern.
Прогресивний дизайн в оформленні автомобіля рідко виходить таким яскравим, як на BMW 3 серії Гран Туризм з лінією обробки Modern: ідеальна гармонія між квітами матеріалів і поверхонь створює в салоні сучасну і вишукану атмосферу. Сідаючи в автомобіль, Ви занурюєтеся в царство затишку.

bmw_lines_design_modern_04.jpg

У салоні BMW 3 серії Гран Туризмо у виконанні Modern Line увагу привертають верх приладової панелі і спортивне шкіряне рульове колесо в чорному або темно-бежевому кольорі Dark Oyster. Ексклюзивна шкіряна оббивка або поєднання шкіри і тканини в бежевому або антрацитному кольорі, а також (в якості додаткового обладнання) чотири види декоративної обробки в дизайні Pearl-Gloss Chrome створюють незвичайний світ квітів, що породжує відчуття комфорту і благополуччя, - небувало широкий вибір для автомобіля цього класу. Завдяки своїй особливій структурі декоративні елементи в дизайні Fineline Pure надзвичайно приємні на дотик.

bmw_lines_design_modern_05.jpg

Всі дверімають ексклюзивні декоративні смуги. Крім того, при бажанні можна змінювати колір декоративного підсвічування салону (оранжевий, червоний або білий) за допомогою сенсорного контролера iDrive.

bmw_lines_design_modern_07.jpg

Що стосується екстер'єру, сучасний акцент в передній частині ставлять «ніздрі» BMW з 11 планками з сатинованого алюмінію. Вони чудово поєднуються з елементами дизайну з обробкою матовим хромом в передній і задній частині, а також витриманими в матовому хромі декоративні елементами в бічних повітро-барвників. Вихлопна труба і примітні «зябра» виконані з сатинованого алюмінію. 18- або 19-дюймові легкосплавні диски з дизайном Turbine Style підкреслюють прогресивність лінії обробки Modern. І завершують дизайн даної лінії обробки написи "Modern", розташовані на боковинах кузова.

bmw_lines_design_modern_06.jpg

Особливий розпізнавальний знак стилю Modern Line - ключ чорного кольору з обробкою перламутровим хромом.


Дизайн лінії обробки BMW Luxury.
BMW 3 серії Гран Туризмо з лінією обробки Luxury підкуповує своїм класичним і елегантним дизайном. Вишукані елементи дизайну з блискучого хрому відображають в екстер'єрі ексклюзивність та спортивну маневреність, будучи характерною особливістю даної лінії обробки.

bmw_lines_design_modern_08.jpg

«Ніздрі» BMW з 11 блискучими хромованими планками виглядають вельми витончено і одночасно з цим виробляють яскравий ефект. Дві злегка зміщені хромовані планки в повітро-барвників в передньому фартуху ідеально вписуються в загальну картину. Спеціальні 18- або 19-дюймові легкосплавні диски з дизайном W Spoke при погляді збоку підкреслюють елегантність BMW 3 серії Гран Туризмо з лінією обробки Luxury. Окантовка бічних вікон виконана з хрому. Розкішна блискуча хромована планка в задньому фартусі додатково облагороджує класичний дизайн лінії обробки Luxury. Вихлопні патрубки і «зябра» оброблені блискучим хромом.

bmw_lines_design_luxery_04.jpg

Салону виконанні Luxury Line набуває особливої ексклюзивність за рахунок спеціальних елементів - салон прикрашають декоративні накладки з дерева цінних порід в дизайні Fineline Anthracite або Burled Walnut зі вставкою, а також з контрастними смугами в дизайні Pearl-Gloss Chrome.

bmw_lines_design_luxery_06.jpg

Високоякісна шкіряна оббивка сидінь (шкіра Dakota в кольорах Saddle Brown (коричнева), Veneto Beige (бежева) або ж у чорному кольорі) з ексклюзивною рядком підкреслює привабливість атмосфери салону у виконанні Luxury Line. Те ж відноситься і до оббивки з тканини Amber Move. Крім того, при бажанні можна змінювати колір декоративного підсвічування салону (оранжевий, червоний або білий) за допомогою сенсорного контролера iDrive. Блок управління аудіосистемою і клімат-контролем обрамлений ексклюзивної хромової смугою .

bmw_lines_design_luxery_09.jpg

Відмітна особливість лінії обробки Luxury - ключ зі вставкою кольору перламутрового хрому.

Дизайн лінії обробки BMW Sport.
BMW 3 серії Гран Туризмо з лінією обробки Sport всім своїм виглядом демонструє неприборкану динаміку і ставить зрозумілі візуальні акценти. Примітні елементи дизайну глянсового чорного кольору підкреслюють його спортивний спосіб.
Вісім планок в «ніздрях» чорного глянцевого кольору надають передній частині автомобіля особливо спортивний спосіб. Інтегровані в передній фартух чорні повітрозабірники з декоративними елементами під алюміній слідують за динамічною формою передніх фар і підкреслюють широкі колісні арки.

bmw_lines_design_sport_03.jpg

Спортивненастрій залежно від моделі створюють 18- або 19-дюймові легкосплавні диски з дизайном Double Spoke - і все це при збереженні візуальної легкості. Відшліфовані до блиску 18-дюймові диски виконуються в двокольоровому варіанті «Сіре залізо».

bmw_lines_design_sport_05.jpg

Що стосується зовнішнього дизайну, новий BMW 3 серії Гран Туризмо з лінією обробки Sport випромінює спортивність при погляді з будь-перспективи: в бічній частині спортивний характер автомобіля підкреслюють зовнішні дзеркала і окантовка вікон в опціонально глянсовому чорному кольорі. Вихлопні патрубки виконуються в чорному хромі, примітні бічні «зябра» і стійки B оформлені в чорному глянсовому кольорі

bmw_lines_design_sport_06.jpg

Що стосується інтер'єру, то тут типова для BMW спортивність виражається за рахунок контрасту між чорним і червоним кольорами: червоні контрастні кільця круглих приладів з шкалами в стилі хронографа, червона контрастна прошивка на спортивному шкіряному рульовому колесі і базові декоративні планки чорного глянсового кольору з акцентують планками червоного коралового кольору. В якості альтернативи можна замовити декоративні планки з шліфованого алюмінію з акцентують матовими планками червоного коралового або глянсового чорного кольору. Для серійних спортивних сидінь пропонуються 2 варіанти тканинної і 3 варіанти шкіряної обробки, 4 різних кольори і відповідні шви контрастного кольору зі спортивним малюнком.

bmw_lines_design_sport_07.jpg

Серійніспортивні сидіння - в наявності в двох варіантах виконання з тканини і чотирьох варіантах виконання зі шкіри, в різних колірних рішеннях з контрастною прострочуванням в спортивному стилі. Крім того, при бажанні можна змінювати колір декоративного підсвічування салону (оранжевий, червоний або білий) за допомогою сенсорного контролера iDrive. Відмінною особливістю виконання Sport Line є червона декоративна смуга на корпусі ключа до автомобіля. Даний пакет також включає в себе новий режим Sport + для системи управління режимами водіння.

bmw_lines_design_sport_09.jpg