Режим Sport.

При установці перемикача режимів руху в режим Sport відгуки двигуна і динаміка BMW 3 серії Гран Туризмо стануть ще більш «гострими», в результаті чого Ви зможете управляти автомобілем в більш спортивному стилі.

sports_mode_01.jpg

У результаті активуються запрограмовані настройки, які в порівнянні з базовими установками орієнтують роботу систем приводу і ходової частини на підвищену динаміку. Двигун відгукується ще більш чуйно. У поєднанні з автоматичною коробкою передач перемикання здійснюються також більш спортивно.

sports_mode_02_en.jpg

При наявності на автомобілі адаптивної підвіски ходова частина забезпечує підвищену маневреність. Якщо автомобіль укомплектований адаптивним спортивним рульовим управлінням, то ступінь посилення знижується для більш точного керування автомобілем.

Адаптивнеспортивне рульове керування.
Адаптивне спортивне рульове управління забезпечує особливу інформативність.

variable_sports_steering.jpg

Адаптивне спортивне рульове управління працює незалежно від актуальної швидкості і змінює передавальне відношення з урахуванням кута повороту рульового колеса. Дана система оснащена підсилювачем Servotronic і знижує кількість оборотів рульового колеса особливо при його повороті на великий кут. Це не тільки підвищує маневреність при спортивній їзді в крутих поворотах і віражах, але і комфорт під час паркування і маневрування. При невеликих кутах повороту керованих коліс рульове управління забезпечує відмінну курсову стійкість і високу точність управління.

BMW xDrive.
Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive ідеально адаптується навіть до найскладніших дорожніх умов, збільшуючи зчеплення з дорожнім покриттям. Система xDrive і система динамічного контролю стійкості (DSC) забезпечують автомобілю відмінну стійкість.

xdrive.jpg

СистемаxDrive протягом близько секунди розподіляє крутний момент між усіма колесами для оптимального зчеплення з дорогою. Таким чином, xDrive об'єднує в собі переваги повного приводу - тягу, стійкість і безпеку - з типовою для BMW маневреністю.


Активний заднійспойлер.
Активний задній спойлер зі збільшенням швидкості оптимізує проходження повітряного потоку в задній частині автомобіля і таким чином забезпечує оптимальне зчеплення з дорожнім полотном і типову для BMW динаміку.

active_rear_spoiler.jpg

Зі швидкості від 110 км / год задній спойлер автоматично висувається. Якщо швидкість знизиться нижче 70 км / год, то він повертається у вихідне положення. Ви також можете вручну висунути і прибрати активний задній спойлер за допомогою кнопки в двері водія (під управлінням електричним склопідіймачем).