Режим ECO PRO.

Післяактивації режиму ECO PRO всі системи орієнтовані на максимальну ефективність, в результаті чого в залежності від індивідуального стилю водіння досягається зниження палива аж до 20 відсотків (за даними власного дослідження BMW).

eco_pro_mode_02_en.jpg

Даний режим оптимізує характеристику роботи педалі акселератора і коробки передач, а також моменти перемикання і адаптує стратегію опалення / кондиціонування повітря до актуальних умов. На контрольному дисплеї відображається інформація про те, які системи BMW Efficient Dynamics в даний момент знижують витрату палива. Для цього на ньому крім усього іншого показуються видаються в залежності від ситуації підказки ECO PRO, що допомагають водієві ефективно керувати автомобілем.
Ще 5 відсотків палива дозволяють заощадити такі додаткові функції, як режим руху накатом, функція розрахунку оптимального маршруту і функція ECO PRO Route (в поєднані з навігаційною системою Professional).

eco_pro_mode_03_en.jpg

Ще однією особливістю режиму ECO PRO є функція руху накатом, що працює в поєднанні з АКПП: якщо водій на швидкості від 50 до 160 км / год прибирає ногу з педалі акселератора і при цьому не гальмує, то система від'єднує двигун від трансмісії, в результаті чого автомобіль рухається накатом.
У числі особливих інновацій режиму ECO PRO функція розрахунку оптимального маршруту, що працює в поєднанні з навігаційною системою Professional. Використовуючи дані від навігаційної системи, вона розпізнає повороти, населені пункти, круговий рух, T-подібні перехрестя, швидкісні обмеження і виїзди на швидкісні магістралі і таким чином видає підказки по оптимальному скиду газу. Крім цього, дана система ефективно управляє режимом руху накатом.

eco_pro_mode_01.jpg

Серед інших функцій режиму ECO PRO функція ECO PRO Route, яка у поєднанні з навігаційною системою Professional на підставі таких параметрів, як індивідуальний стиль водіння, актуальна дорожня ситуація і стан дорожнього щільна, розраховує найефективніший маршрут.
Активний круїз-контроль в режимі ECO PRO управляє швидкістю і пригальмовує автомобіль аж до повної зупинки. Якщо ситуація на дорозі нормалізувалася, автомобіль ефективно розганяється до заданої швидкості.

Аеродинаміка.
Конструкція автомобіля послідовно орієнтована на філософію BMW Efficient Dynamics. В області переднього фартуха і днища автоомбіля, які зазнали аеродинамічній оптимізації, використані різні інноваційні рішення, покликані знизити опір повітря і витрата палива.

aerodynamics_01.jpg

Передній фартухв якості важливого елемента дизайну є уособленням філософії BMW Efficient Dynamics. Інтегрована повітряна «шторка» спрямовує зустрічний повітряний потік через два вертикальних повітрозабірника уздовж передніх арок. Прискорений повітряний потік створює «завісу» в області зовнішньої сторони коліс. Крім цього, «зябра» надають потоку повітря певний напрямок.

aerodynamics_02.jpg

Ці інноваційні заходи знижують завихрення і повітряний опір, внаслідок чого витрата палива знижується плоска обшивка днища і спеціальний екран моторного відсіку додатково покращують аеродинаміку автомобіля. Нові елементи обшивки орієнтовані не тільки на значне поліпшення аеродинаміки: вони забезпечують поліпшену акустичну ізоляцію і підвищену антикорозійний захист.

aerodynamics_03.jpg

ФункціяAuto Start Stop.
Завдяки функції Auto Start Stop паливо витрачається тільки під час руху автомобіля. Під час зупинки, наприклад на світлофорі, або при русі в пробці функція Auto Start Stop використовує прихований потенціал і відключає двигун, як тільки автомобіль почне працювати на холостому ходу і водій прибере ногу з педалі зчеплення (МКПП) або сповільнить автомобіль до повної зупинки (АКПП).

start_stop_01.jpg

Індикація на інформаційному дисплеї сигналізує про активацію даної функції. Як тільки Ви натискаєте педаль зчеплення (МКПП) або прибираєте ногу з педалі гальма (АКПП), двигун в частки секунди автоматично заводиться, так що Ви спокійно і без будь-яких затримок можете продовжити свою поїздку. Їздовий комфорт і безпеку при цьому не знижуються, оскільки функція НЕ активується, якщо двигун не досяг оптимальної робочої температури, клімат в салоні не знаходиться в бажаному діапазоні, АКБ розряджена або Ви повертаєте рульове колесо.

start_stop_02.jpg

Центральний модуль управління при необхідності запускає двигун навіть під час зупинки. Наприклад, при відкачці автомобіля з місця або в разі потрапляння опадів на лобове скло. За бажанням Ви в будь-який час можете відключити систему Auto Start Stop за допомогою кнопки.

Система рекуперації енергії гальмування.
При гальмуванні вивільняється кінетична енергія. Система рекуперації енергії гальмування використовує цей потенціал і виробляє напругу з цієї енергії, яка утворюється при відпуску педалі акселератора або торможення. Дана енергія використовується для зарядки АКБ.

brake_energy_regeneration.jpg

Завдяки цій інтелектуальній системі управління енергією немає необхідності в постійній роботі генератора. Результат: витрата палива знижується, а потужність збільшується - що повністю відповідає філософії BMW Efficient Dynamics.

Восьмиступінчаста коробка передач Steptronic.
Steptronic Sport забезпечує відчутний комфорт перемикання завдяки скороченим віддалі між позиціями і зменшеному скачку числа оборотів. Такім чином, найвищий комфорт поєднується з приголомшливою динамікою і зниженим витратою палива. Восьмиступінчаста коробка передач Steptronic не тільки забезпечує м'яке перемикання і зменшення шумів на високій швидкості, але і дозволяє значно знизити витрату палива. Дана коробка передач поєднується зі всіма силовими агрегатами. Завдяки зближеним передачам процес перемикання відбувається практично непомітно. Одночасно з цим двигун завжди працює в діапазоні, оптимальному з точки зору потужності й ефективності.

8_speed_automatic_transmission.jpg

На високих швидкостях число обертів двигуна знижується за рахунок додаткових передач, в результаті чого витрата палива і шум від двигуна стають нижче. Восьмиступінчаста коробка передач Steptronic Sport підлаштовується під ваш індивідуальний стиль водіння. Комфортне ковзання підходить до динамічному стилю. Поряд з автоматичною зміною передач Ви в будь-який час можете змінити передачу вручну. При цьому Ви перемикаєте передачі за допомогою укороченого важеля або перемикачів на спортивному шкіряному рульовому колесі. У режимі Sport перемикання орієнтовані на максимальну динаміку і прискорення.
Система Launch Control забезпечує додаткову динаміку: дана функція, що прийшла з автоспорту, контролює обороти двигуна при старті і гарантує максимальне прискорення з місця.