Асистент керування

Асистент водіння попереджає про ненавмисний виїзд за межі смуги руху при швидкості понад 70 км/год, активуючи вібрацію керма. Попереджувальний сигнал не подається, якщо Ви навмисно змінили смугу руху - попередньо включили відповідний покажчик повороту.

При розпізнаванні неминучого зіткнення з іншими транспортними засобами або пішоходами спрацьовує система попередження про можливе зіткнення і наїзд на пішохода, забезпечена функцією автоматичного гальмування в умовах міста. Система завчасно попереджає водія про небезпеку і в критичній ситуації автоматично ініціює гальмування.

Контролер iDrive Touch

Контролер iDrive Touch дозволяє із зручністю керувати системою iDrive однією рукою. Завдяки сенсорній панелі, інтегрованій в контролер, Ви наприклад, легко зможете ввести в навігаційну систему дані про пункт призначення за допомогою рукописного введення.

Контролер також можна використовувати для прокрутки списків і доступу до численних функцій. Система проста та інтуїтивно зрозуміла (застосовується сенсорне управління). Це істотно спрощує завдання водія, оскільки така система управління дозволяє мінімізувати ступінь відволікання уваги від ситуації на дорозі. Використання контролера супроводжується зручним відображенням відповідних функцій на дисплеї управління.

Система інформування про діючі обмеження швидкості

Краще заздалегідь убезпечити себе, ніж згодом шкодувати про те, що не зробив цього, - система інформування відображає поточне обмеження швидкості, а також повідомить про заборону обгону.

Повідомлення системи відображаються на інформаційному дисплеї в приладовій панелі. Спеціальна камера відстежує відповідні дорожні знаки. Ця інформація обробляється блоком управління спільно з даними, що надходять від навігаційної системи. Задіюючи додаткові функції автомобіля, система також здатна розпізнавати змінні обмеження швидкості, наприклад обмеження, що діють тільки в сиру погоду або в конкретний час доби. Дане обладнання пропонується тільки в поєднанні з навігаційною системою Business або Professional.

Система допомоги при паркуванні

Система допомоги при паркуванні полегшує паркування автомобіля паралельно напрямку руху. За Вашим запитом система вимірює довжину паркувальних місць, повз які Ви проїжджаєте (швидкість автомобіля при цьому не повинна перевищувати 35 км/год).

Коли відповідне місце знайдено, необхідно включити покажчик повороту, після чого система допомоги при паркуванні приймає на себе управління кермом, тоді як від водія потрібно лише відповідним чином перемикати передачі і натискати педалі акселератора і гальма. У ході даного процесу система відображає вказівки на дисплеї управління, а також подає звукові сигнали. Таким чином, паркування стає безпечнішим і менш обтяжливим для водія.

Камера заднього вигляду

Камера заднього виду дозволяє бачити ділянку простору позаду автомобіля на дисплеї управління при маневруванні і паркуванні.

Така камера покращує огляд при русі заднім ходом на швидкості до 20 км / год.

Інтерактивні лінії дозволяють оцінити запас простору для Вашого автомобіля на обраному паркувальному місці. Парковка також спрощується за рахунок кольорової розмітки зон на дисплеї управління. При використанні тягово-зчіпного пристрою камера заднього виду полегшує процес стиковки з причепом за рахунок наявності зручної функції збільшення зображення.