Функція Launch Control

BMW 2 серії Купе вражає вже з перших секунд, навіть якщо він нерухомий. Однак ключовим пунктом, який приводить у захват шанувальників спортивного водіння, є максимально інтенсивне прискорення.

8 -ступенева спортивна коробка передач має особливу функцію, іменовану Launch Control, завдяки якій досягається максимально можлива інтенсивність розгону. Коротке натискання клавіші DSC, перевід важеля селектора в положення S, приведення в дію гальм і активація функції «кік -даун» за допомогою педалі акселератора - тепер відпустіть педаль гальма і випробуйте на собі істинний сенс поняття «крутний момент».

Адаптивна підвіска M

Ідеальна підвіска забезпечує ще більш динамічну керованість - амортизатори адаптивної підвіски M мають електронне управління і динамічно адаптуються до характеру дороги і обраному стилю водіння.

Характеристики амортизаторів можна змінювати за допомогою системи управління режимами водіння. Крім того, висоту адаптивної підвіски M можна зменшити на 10 мм, що додатково покращує керованість.

При виборі режиму Sport або Sport + системи управління режимами водіння жорсткість підвіски відчутно збільшується. У режимі Sport + місце системи динамічного контролю курсової стійкості (DSC) займає система динамічного контролю тяги (DTC), яка припускає ще більш динамічне водіння.

Спортивне кермо

Спортивне рульове управління зі змінним ступенем посилення і системою Servotronic забезпечує високу маневреність та інформативність без надмірного «обважнення» керма.

Враховуючи поточні умови, система регулює передавальне відношення рульового механізму незалежно від швидкості руху автомобіля. Таким чином зменшується величина переміщення рульового механізму, необхідна для досягнення гострого кута повороту. За рахунок цього зростає маневреність, особливо при динамічному проходженні крутих поворотів і криволінійних ділянок, а також при виконанні швидкісних маневрів з метою об'їзду перешкод. Система також підвищує комфортність рульового управління при паркуванні, проїзді поворотів, точному маневруванні. При невеликих кутах повороту автомобіля система забезпечує чудову курсову стійкість і високу точність рульового управління.

Система управління режимами керування

Система управління режимами водіння дозволяє самостійно вибрати один з доступних режимів - Comfort, ECO PRO (орієнтований на підвищення економічності) і Sport (забезпечує максимальну динамічність водіння).

Економічний режим ECO PRO інтелектуальним чином адаптує характеристики акселератора і трансмісії, а також алгоритми роботи системи опалення / кондиціонування повітря.

Режим ECO PRO дозволяє заощадити до 20% палива. Додаткову ступінь економії забезпечує функція руху накатом, а також функції «Прогнозуючий асистент» і «Маршрут ECO PRO» (тільки в поєднанні з навігаційною системою Professional). Прогнозуючий асистент, користуючись навігаційною системою, оцінює ситуацію на дорогах і заздалегідь надає відповідні рекомендації. Наприклад, якщо за наступним поворотом Вас очікує обмеження швидкості, система рекомендує знизити швидкість перед початком повороту.

Функція «Маршрут ECO PRO» також сприяє зниженню витрати палива. З її допомогою генерується маршрут, оптимізований з точки зору економічності з урахуванням завантаженості доріг, індивідуальних особливостей манери водіння, а також локальних умов. Функція руху накатом забезпечує рух автомобіля по інерції, якщо на швидкості до 160 км/год водій знімає ногу з педалі акселератора, не натискаючи при цьому педаль гальма. У режимі Sport автомобіль відрізняється підвищеною точністю реакцій і дозволяє реалізувати найбільш динамічний стиль водіння.

Керованість

BMW 2 серії Купе створений не тільки в ідеальній відповідності до запитів водія відносно дизайну і функціональності. Технології, застосовані в його конструкції та оснащенні, покликані створити автомобіль, здатний дарувати справжнє задоволення від водіння. І ця мета повністю досягнута.

Завдяки задньому приводу BMW, системі управління режимами водіння, спортивному керму з перемінним посиленням і бездоганному розподілу маси в співвідношенні 50:50 (який не має аналогів в класі) керованість цього спортивного купе буквально вражає надзвичайною динамічністю і точністю. Ми називаємо це безмежним задоволенням від водіння.