Варіанти дизайну BMW Line

Індивідуалізуйте Ваш BMW 2 серії Купе за власним смаком: варіанти дизайну BMW Line та обладнання. BMW 2 серії Купе доступний у варіантах дизайну Sport Line і Modern Line. М Спорт пакет і оригінальні аксесуари BMW також відкривають широкі додаткові можливості персоналізації.

Sport Line.

Ефектні елементи дизайну в емоційному глянсовому чорному кольорі надають зовнішності яскраві індивідуальні риси - в дизайні BMW Sport Line ключовим мотивом є пристрасть до динамічного керування.

Вже один погляд на спідометр і тахометр призводить шанувальників спорту в захват - червоні шкали приладів з нетерпінням чекають наступної поїздки.

Пакет Sport Line включає в себе великі 17-дюймові легкосплавні диски Star-spoke 379. Особливі передній і задній бампери, корпуси зовнішніх дзеркал заднього виду, а також вісім ребер радіаторної решітки в ексклюзивному дизайні мають покриття динамічного глянцевого чорного кольору. Наконечник вихлопної труби оброблений блискучим чорним хромом. Бічні логотипи Sport недвозначно вказують на яскраву динамічність автомобіля у виконанні Sport Line.

Як опція також пропонуються 18-дюймові легкосплавні диски Double-spoke 384.

Пакет Sport Line включає в себе написи BMW Sport на накладках дверних порогів, а також контрастні чорні та червоні елементи в салоні, що перегукуються з класичними динамічними мотивами дизайну BMW. Яскраве враження справляють спортивні сидіння з розвиненим рельєфом в антрацитному текстилі Track з червоними або сірими елементами. Колір червоної строчки шкіряного спортивного керма за бажанням може бути замінений на чорний. Глянцеві чорні декоративні елементи обробки з контрастними вставками червоного кольору вигідно доповнюють спортивну атмосферу. Серед інших особливостей можна назвати регульоване підсвічування салону оранжево-червоного і білого кольорів, а також приладову панель з контрастними кільцями і шкалами спідометра і тахометра в червоному кольорі. Червоні елементи на корпусі ключа ефектно доповнюють естетичну концепцію пакета Sport Line.

Для пакета Sport Line також пропонується обробка салону декоративними планками в дизайні «Алюміній з поздовжнім шліфуванням» акцентами в кольорах Кораловий Червоний або Чорний, або дерев'яними вставками Fineline Stream з контрастними смугами в кольорі Оксид Срібла.

Luxury Line.Варіант дизайну BMW Luxury Line поєднує в собі підкреслену спортивність з непідвладними часу колірними відтінками і сучасними матеріалами. За рахунок цього досягається дивовижний контраст, випромінюючий гармонію в будь-якому ракурсі.

Світлий салон і класична зовнішність з елементами в дизайні «Сріблястий сатин» розкривають елегантну сторону індивідуальності цього купе, не затуманюючи його темперамент.

Автомобіль з пакетом Luxury Line справляє враження з першого погляду. У сучасний образ бездоганно вписуються 17-дюймові легкосплавні диски Turbine styling 381, радіаторна решітка BMW з одинадцятьма ребрами, а також передній і задній бампери з особливими матово-алюмінієвими елементами.

Автомобіль у виконанні Luxury Line може бути опційно обладнаний 18-дюймовими легкосплавними дисками V-spoke 387.

M Sport пакет

Спорт приходить на вулиці: продемонструйте оточуючим палкий норов Вашого BMW 2 серії Купе, замовивши М Спорт пакет. Аеродинамічний обвіс M (входить до складу M Спорт пакета) є візуальним знаком оклику, завдяки якому можливості автомобіля стають очевидні ще до того, як Ви позначите свої наміри.

M Спорт пакет створений для шанувальників виражено спортивної манери водіння. Пакет включає в себе спортивну підвіску M і аеродинамічний обвіс M зі спеціалізованим переднім фартухом, бічними порогами і заднім фартухом. Великі 17-дюймові легкосплавні диски M Double-spoke 460M чудово доповнюють атлетичний стиль. У пакет елементів оздоблення BMW Individual High-Gloss Shadow Line входить чорна глянсова окантовка вікон, а також оздоблення порогів і обрамлення дзеркал. Бездоганну гармонію елементів M Спорт пакета завершують вісім широких глянцево-чорних ребер радіаторної решітки, бічні логотипи M, хромований наконечник вихлопної труби і ексклюзивний колір забарвлення кузова Синій Ешторіл.

Для M Спорт пакета також пропонуються інші кольори кузова, включаючи Сірий Мінерал, Чорний Сапфір, Сріблястий Льодовик, Білий Мінерал, Білосніжний і Червоний Мельбурн. Також пропонуються 18-дюймові легкосплавні диски M Double - spoke 461 в поєднанні з обробкою Chrome Line. M Спорт пакет включає в себе накладки M на дверні пороги, спортивні сидіння водія і переднього пасажира в ексклюзивній комбінованій оббивці M з текстилю Hexagon/Alcantara антрацитового кольору з контрастним швом кольору Королівський Синій. Серед інших особливостей M Спорт пакету можна назвати опору M для ноги водія, укорочений важіль перемикання передач з логотипом M, обтягнуте шкірою багатофункціональне кермо M, приладову панель з червоними контрастними кільцями і червоними шкалами спідометра і тахометра.

Оздоблення салону в дизайні Aluminium Hexagon з контрастними смугами кольору Синій Ешторіл відрізняється вираженим спортивним характером. Регульована підсвітка з можливістю вибору оранжево-червоної або білої колірної схеми формує в салоні атмосферу спортивних змагань. Динамічну гармонію завершує антрацитне оздоблення стелі BMW Individual. Ефектним доповненням до М Спорт пакету є пульт дистанційного керування з елементами в кольорі Синій Ешторіл.

Також спільно з M Спорт пакетом пропонується опційна оббивка сидінь ексклюзивною шкірою Dakota.

Оригінальні аксесуари BMW

Оригінальні аксесуари BMW підкреслюють спортивну маневреність BMW 2 серії Купе і зроблять автомобіль ще більш функціональним та універсальним. Тут Ви знайдете асортимент практичних і високоякісних товарів.