Дизайн кузова

Рішучість і перевага: ефектна рельєфна лінія бере початок біля заднього колеса і піднімається по крилу, вигідно підкреслюючи спортивну динамічну клиновидність кузова. Поєднуючись з потужними колісними арками, цей елемент не залишає сумнівів у тому, що BMW 2 серії Купе в будь-який момент готовий зайняти позицію лідера.

http://www.bmw.co.uk/dam/brandBM/common/newvehicles/2-series/coupe/2013/design/Exterieur-design-03.jpg.resource.1427206408275.jpg

Вражаюча «корма»: L-подібні задні фари зі світлодіодними смугами мають горизонтальну компоновку і посилюють візуальну потужність, що виникає за рахунок ширини кузова. Спойлер на кришці багажного відсіку зменшує підйомне зусилля на великих швидкостях.

Тяга, вільна від пут: контурні лінії подовженого капота повторюють траєкторію повітряного потоку, тоді як великі повітрозабірники відображають собою потужність BMW 2 серії Купе, яка чітко відчувається, навіть коли автомобіль нерухомий.

Притягаючи погляди: гострі грані передніх фар спрямовані до тривимірних радіаторних решіток. Глянцеві поверхні нахилених вперед ребер формують реалістичне відчуття глибини. Хромоване обрамлення секцій решітки радіатора підсилює цей ефект і робить зовнішність автомобіля ще більш привабливою.

Розфарбувати світ: однією з характерних особливостей зовнішності моделі M235i є корпуси зовнішніх дзеркал сріблясто-сірого кольору. Додаткові відтінки застосовуються також в оформленні ребер бічних повітроводів, а також ефектних 18-дюймових легкосплавних дисків. Результат - неперевершена спортивність.

Передня та задня частини кузова

У цьому автомобілі все спрямовано в одному напрямку - вперед. Особливо це відноситься до передньої частини кузова. Нахилена вперед радіаторна решітка має чотири контурних лінії, що повторюють траєкторію повітряного потоку.

Сфокусована форма передніх фар додає типовому вигляду BMW абсолютно самобутній характер.

Чітка горизонтальна компоновка ефектної задньої частини кузова вигідно доповнює широку колію BMW 2 серії Купе. Взаємозв'язок між вихлопними трубами і прилеглою нижньою ділянкою візуально «притискає» автомобіль до землі. Чітко спортивну природу моделі M235i відображає спойлер на кришці багажного відсіку. Виконуючи естетичну функцію, спойлер також впливає на динамічні характеристики автомобіля, зменшуючи підйомне зусилля на високих швидкостях і підвищуючи величину поверхневого тиску.

Дизайн фар

Широко посаджені подвійні круглі передні фари сконцентровані на найважливішому - на дорозі. Завдяки горизонтальній формі фар візуально збільшується ширина передньої частини кузова. Фари виконані в зосередженому, сфокусованому дизайні.

За рахунок відбиття світла від різних поверхонь зовнішність автомобіля стає свіжою і яскравою. Чудово доповнюють образ тривимірні елементи опційних біксенонових фар.

Впевненість у собі - в будь-якому ракурсі: задні фари виробляють яскраве враження завдяки широким L-подібним червоним світлодіодним смугах. Моноблочний дизайн робить фари надзвичайно ефектними - як в темний, так і в світлий час доби.

Дизайн салону

Гармонія для бунтаря: перебуваючи за кермом BMW 2 серії Купе, Ви відчуваєте себе в центрі уваги, тому що кокпіт повністю орієнтований на водія.

Асиметрична центральна консоль нахилена до водія, окремо стоїть дисплей управління оптимальним чином розташований у полі зору, всі важливі функції завжди під контролем. Характерні для автомобілів-купе безрамні вікна забезпечують безперешкодний огляд. У естетичних поверхнях і динамічних лініях салону знаходить своє продовження спортивний характер зовнішності автомобіля. Зрозуміло, все це реалізовано з бездоганною якістю виконання і матеріалів.