Адаптивні передні фари

Адаптивні біксенонові передні фари з функцією освітлення поворотів і регульованим розподілом світлового потоку в різних режимах для міста і заміської траси забезпечують оптимальну якість освітлення дороги.

Рухливі фари ефективно висвітлюють криволінійні ділянки дороги і повороти - досить почати обертання керма. При включенні покажчика повороту або обертанні керма автоматично активується функція освітлення поворотів, покращує видимість в ближній зоні, - навіть якщо автомобіль нерухомий. Адаптивні передні фари гарантують оптимальну освітленість в будь-яких умовах, що істотно підвищує безпеку водіння.

Система автоматичного управління дальнім світлом

Система автоматичного управління дальнім світлом зменшує навантаження на водія в темний час доби , автоматично включаючи і відключаючи дальнє світло фар з урахуванням наявності попереду йдуть і зустрічних транспортних засобів.

Дальнє світло також автоматично відключається при достатній якості вуличного освітлення. Камера, розміщена біля дзеркала заднього виду, розпізнає світло фар інших транспортних засобів на відстані до 1000 м. Якщо функція автоматичного управління дальнім світлом активована, то, розпізнавши транспортний засіб, що їде по зустрічній або попереду, система автоматично відключає дальнє світло фар.

Система Servotronic

До ваших послуг оптимальна система посилення управління керма в будь-яких умовах - система Servotronic. Ця система регулює величину підсилення відповідно до поточної швидкістю руху, забезпечуючи інформативність і точність рульового управління на високих швидкостях.

Також дана система забезпечує високий ступінь комфорту за рахунок мінімізації зусилля, необхідного для обертання керма. Одночасно з цим максимально збільшується маневреність при паркуванні і русі по вузьких і звивистих дорогах.

Електроніка блоку управління вимірює швидкість руху і визначає необхідну величину підсилення у відповідних умовах. Спеціальний клапан з електронним управлінням в рульовій гідравлічній системі забезпечує підвищену точність регулювання, яка значно перевищує аналогічний показник традиційних гідравлічних підсилювачів, прив'язаних до числа обертів двигуна.

Дана система зводить до мінімуму зусилля, необхідне для обертання керма при русі з низькою швидкістю. У міру зростання швидкості ступінь посилення поступово знижується, що дозволяє забезпечити високу інформативність і курсову стійкість.

Функціональність

BMW 2 серії Купе володіє чудовим внутрішнім оснащенням. Речові відсіки в дверях дозволяють розмістити пляшки ємністю 1 л . Тримачі стаканів в центральній консолі і задньому центральному підлокітнику надійно утримують ємності з напоями.

Роздільно складні спинки задніх сидінь (40:20:40) дозволяють перевозити довгомірні і великогабаритні предмети. Додатковий комплект засобів для розміщення багажу дозволяє підвищити практичність BMW 2 серії Купе за рахунок таких елементів, як тримачі для сумок і кріпильні петлі в багажному відсіку. Таким чином, до ваших послуг максимальна ступінь безпеки і функціональності.

Система комфортного доступу

Інноваційна і зручна у використанні система комфортного доступу дозволяє відкривати двері автомобіля і запускати двигун без безпосереднього використання ключа.

Коли Ви наближаєтеся до автомобіля, система автоматично розпізнає ключ, який може при цьому перебувати в кишені брюк або портфелі. Після автоматичного відмикання дверей можна запустити двигун за допомогою клавіші Auto Start/Stop.

Безпека системи комфортного доступу гарантується надійним механізмом аутентифікації ключа.

Регулювання положення сидінь

Регулювання положення сидінь дає кілька переваг. Воно забезпечує значно кращий огляд у всіх напрямках для всіх пасажирів, а це сприяє підвищенню безпеки, так як покращує видимість та інформованість.
Крім того вхід в автомобіль і вихід з нього буде більш зручним для всіх пасажирів. Воно також впливає на сприйняття салону: пасажири краще відчувають висоту автомобіля і простір в салоні.