Адаптивні передні фари.

Адаптивні біксенонові передні фари з функцією освітлення поворотів і регульованим розподілом світлового потоку в різних режимах для міста і заміської траси забезпечують оптимальну освітленість дороги.
Водій отримує можливість переглядати ділянку дороги за поворотом в міру обертання рульового колеса, що особливо зручно в темний час доби. При включенні покажчика повороту або обертанні рульового колеса автоматично активується функція освітлення поворотів, що поліпшує видимість в ближній зоні, - навіть якщо автомобіль нерухомий. Результат - якісне освітлення дороги в будь-якій ситуації, що означає суттєве підвищення безпеки.

BMW Selective Beam.

Функція BMW Selective Beam робить нічні поїздки більш безпечними та комфортними. Система забезпечує чудову видимість у темряві, що не засліплюючи при цьому інших водіїв.
Розпізнаючи інших учасників руху, система вибірково змінює форму світлового потоку, щоб виключити осліплення. Робочий діапазон в 400 м забезпечує раннє розпізнавання небезпеки засліплення і підвищена якість відстеження.

Система Servotronic.

До ваших послуг оптимальна система посилення рульового управління в будь-яких умовах - система Servotronic. Вона регулює величину підсилення відповідно до поточної швидкістю руху, забезпечуючи інформативність і точність рульового управління на високих швидкостях.
Також дана система забезпечує високий ступінь комфорту за рахунок мінімізації зусилля, необхідного для обертання рульового колеса. Одночасно з цим максимально збільшується маневреність при парковці і русі по вузьких і звивистих дорогах. Електроніка блоку управління вимірює швидкість руху і визначає необхідну величину підсилення у відповідних умовах. Спеціальний клапан з електронним управлінням в рульовій гідравлічній системі забезпечує підвищену точність регулювання, яка значно перевищує аналогічний показник традиційних гідравлічних підсилювачів, прив'язаних до числа оборотів двигуна. Дана система зводить до мінімуму зусилля, необхідне для обертання кермового колеса при русі з низькою швидкістю. У міру зростання швидкості ступінь посилення поступово знижується, щоб забезпечити безпосередній контакт з дорогою і таким чином поліпшити курсову стійкість.

Захист при перекиданні.

Абсолютно непомітні в неактивному стані дуги безпеки істотно підвищують пасивну безпеку автомобіля. У разі перекидання дуги миттєво висуваються, що в поєднанні з посиленою рамою лобового скла забезпечує надійний захист водія і пасажирів.
Дві встановлені за задніми підголівниками дуги безпеки, керовані датчиками перекидання, в звичайному положенні абсолютно не виступають над поверхнею. У разі перекидання вони висуваються за частки секунди і міцно фіксуються в кінцевому положенні. Крім того, датчики через блок управління подушками безпеки активують натяжители ременів безпеки, не допускаючи випадання водія і пасажирів. Безпека не шкодить естетиці: в пасивному стані дуги повністю втоплені в кузов автомобіля, не порушуючи його елегантний динамічний дизайн.