Технології BMW EfficientDynamics.

Завдяки інноваційному набору технологій BMW TwinPower Turbo бензинові та дизельні двигуни BMW нового покоління з сімейства BMW EfficientDynamics відрізняються поліпшеними показниками потужності і прийомистості, у тому числі на низьких оборотах, при одночасному зниженні витрати палива і рівня вихлопу CO2.
Поліпшення динаміки та ефективності гарантує новий рівень задоволення від водіння. Бензинові двигуни оснащені інноваційними турбокомпресорами, системою регулювання фаз газорозподілу (Valvetronic), включаючи регулювання обертання розподільного валу (Double-VANOS), і системою високоточного уприскування палива. Все це в сукупності значно покращує набір потужності і підвищує ефективність. До відмітних особливостей дизельних двигунів відносяться турбокомпресори із змінною геометрією турбіни і система прямого вприскування палива Common Rail. За рахунок цього вдалося оптимізувати процес згоряння палива, що в свою чергу знизило витрата і рівень шкідливих вихлопів.

Режим ECO PRO.

 

За результатами внутрішніх досліджень BMW, режим ECO PRO дозволяє заощадити до 20% палива в залежності від індивідуальної манери водіння. Функція руху накатом, прогнозирующий асистент і функція маршруту ECO PRO дозволяють заощадити ще 5%.
Функція руху накатом (в автомобілях з 8-ступінчастою АКПП Steptronic) вимикає зчеплення на швидкості 50-160 км / год, якщо водій відпускає педаль акселератора і не включає гальма. Функція дозволяє автомобілю безперешкодно рухатися за рахунок інерції (при цьому прогнозирующий асистент повинен бути відключений).

Використовуючи дані навігаційної системи, прогнозирующий асистент (пропонується тільки в комплекті з навігаційною системою Professional) розпізнає звивисті ділянки, дорожні затори, обмеження швидкості і з'їзди з автострад, завчасно надаючи водієві рекомендації про припинення розгону.

Функція «Маршрут ECO PRO» (пропонується тільки в комплекті з навігаційною системою Professional) аналізує дорожньо-транспортну обстановку, манеру водіння і дорожні умови і на основі цих даних пропонує найбільш ефективний маршрут. Бортовий комп'ютер відображає величину економії палива, яка може бути досягнута шляхом використання пропонованого маршруту, у відсотках.