Line М.

Безкомпромісна спортівність для вулиці. У варіанті M Sport ваш BMW 2 Серії кабріолет превращается в дикого звіра, что помітно неозброєнім оком. У поєднанні з аеродінамічнім пакетом M (стандартне обладнання) автомобіль не просто Виглядає пріголомшліво - ВІН здатно на много что, доводячі це в Кожній спортівній поїздці.
Спортивний пакет M призначеня в Першу Черга для любителів спортивного водіння - про це ясно говорять спортивна підвіска M, аеродінамічній пакет M зі спеціальнім переднім Фартух, бічні пороги и задній фартух. Додатково спортивний характер автомобіля підкреслюють 17-дюймові легкосплавні колісні диски з подвійнімі спицями дизайну 460 M и гальма M Sport з сінімі гальмівнімі супортов. Фінальнімі штрихами дінамічного способу службовців восьмій ребер решітки радіатора з хромований передньою поверхнею и хромована Вихлопна труба, а такоже глянцеві елементи дизайну з варіанту BMW Individual Shadow Line и ексклюзивна забарвлення Синій Ешторіл.

Для спортивного пакету M такоже предлагают Інші кольори кузова, включаючі Сірий Мінерал, Чорний Сапфір, Сріблястий Льодовик, Білий Мінерал, Білосніжній и Червоній Мельбурн.

У якості альтернативи можна замовити 18-дюймові легкосплавні диски M з подвійнімі спицями дизайну 461 M Із забарвленням Сріблястий и Залізний Сірий з шинами змішаного типу.

У салоні віділяються дверні пороги M и спортивні передні сидіння в Ексклюзивна стилі M з комбінованою оббивкою з тканини Hexagon и матеріалу Alcantara антрацитового кольору з контрастними прошивкою кольору Королівський Синій. Прівітальна підсвічування спереду и ззаді створює атмосферу динаміки, так само як и декоративне підсвічування в передній и задній Частинами салону, у тому чіслі в ніші для ніг и в відділенні центральної консолі, для якої можна вібрато одну з двох ексклюзивних колірніх комбінацій: оранжево-червоний або білий. Декоративні накладки салону дизайну Aluminium Hexagon кольору Синій Ешторіл або Чорний підкреслюють спортивний характер автомобіля, так само як и оббивка даху BMW Individual антрацитового кольору. До других особливую спортивного пакету M відносяться висувна підлокітнік, підніжка для водія в стилі М, колінна подушка водія праворуч від підніжки, вкорочень важіль КПП з логотипом M, шкіряне Рульов колесо M з багатофункціональнімі кнопками, а такоже пріладова панель з особливими оформленням приладів и дрібної градуировкой шкал. Система управління режимами водіння додатково Включає в собі режим Sport +. Ключі від автомобіля прікрашені елементами кольору Синій Ешторіл.

У якості опції для спортивного пакету M предлагают Високоякісна оббивка зі шкіри Dakota:
оббивка зі шкіри Dakota кольору Устричному з акцентами кольору Темний Устричному, оббивка зі шкіри Dakota кольору коричневого Теракота и оббивка зі шкіри Dakota кольору Кораловий Червоній з чорними акцентами.
Завершують Загальну картину салону декоративні накладки з коштовно порід деревини в дізайні «полірованій алюміній» зі вставками чорного кольору або кольору Оксид Срібла або в дізайні Fineline Stream або Fineline Pure зі вставками кольору Оксид Срібла.

Sport Line.

Експресивні елементи дизайну глянсового чорного кольору ясно говорять про те, що у варіанті BMW Sport Line ключовим мотивом є пристрасть до динамічного водінню.
Одного погляду на спідометр і тахометр достатньо, щоб змусити прискорено битися серце любителя гонок. Червоні шкали приладів немов з нетерпінням чекають поїздки.
Пакет Sport Line включає в себе 17-дюймові легкосплавні колісні диски із зіркоподібним розташуванням спиць. Вісім ребер решітки радіатора ексклюзивного дизайну виконані в глянсовому чорному кольорі, так само як окремі елементи в передньому і задньому фартухах і корпуси зовнішніх дзеркал. Вихлопна труба має чорну хромовану обробку. Напис Sport збоку ясно вказує на динамізм автомобіля у виконанні Sport Line.
В якості опції також пропонуються 18-дюймові колісні диски з подвійними спицями дизайну 384.

Варіант Sport Line, в якому втілено спортивний характер автомобілів BMW, можна також відрізнити по напису BMW Sport на дверних порогах. Рельєфні спортивні сидіння з оббивкою з тканини Track прикрашені контрастними акцентами червоного або сірого кольору. До ваших послуг шкіряне спортивне рульове колесо з контрастною рядком червоного або чорного кольору на вибір. Декоративні вставки в салоні чорного глянсового кольори поєднуються з матовими контрастними елементами кольору Кораловий Червоний. Серед інших особливостей можна назвати регульовану підсвічування салону оранжево-червоного і білого кольорів, а також приладову панель з контрастними кільцями і червоними шкалами спідометра і тахометра. Завершує картину ключ з червоною обробкою.

Спортивні сидіння пропонуються також з комбінованою оббивкою з тканини Breeze і шкіри в кольорі Антрацитовий або Устричний, з чорної шкіри Dakota з червоними акцентами або зі шкіри Dakota кольору Кораловий Червоний з чорними акцентами, зі шкіри Dakota кольору Коричнева Теракота або чорного кольору без акцентів, а також зі шкіри Dakota кольору Устричний з акцентами кольору Темний Устричний.

В якості альтернативи декоративне оздоблення салону може бути виконана з цінних порід деревини в дизайні Fineline Stream або Fineline Pure, в кольорі Темний Перли, в дизайні «полірований алюміній» або в глянсовому чорному кольорі (в кожному випадку з матовими вставками кольору Оксид Срібла), а також у дизайні «полірований алюміній» з глянцевими чорними вставками або матовими вставками кольору Кораловий Червоний.

Luxury Line.

Блискучі хромовані елементи дизайну ясно говорять про те, що у варіанті Luxury Line ключовим мотивом є елегантність і вишуканість. Сигналізація аварійного зближення при парковці дозволяє маневрувати і паркуватися в умовах обмеженого простору, тим самим підвищуючи комфорт водія.

Автомобіль з пакетом Luxury Line вражає з першого погляду. 17-дюймові легкосплавні колісні диски з Y-подібними спицями дизайну 380, радіаторна решітка BMW з 11 ребрами, елементи дизайну BMW Chrome Line, характерні передній і задній бампери і хромована вихлопна труба ідеально вписуються в сучасний вигляд автомобіля. Автомобіль Luxury Line легко відрізнити по напису Luxury збоку.

В якості опції для Luxury Line пропонуються 18-дюймові легкосплавні диски з V-подібними спицями дизайну 387 з шинами змішаного типу.


Перше, що вас зустрічає в салоні, - це стильні алюмінієві накладки на дверні пороги з написом Luxury. Оббивка зі шкіри Dakota кольору Устричний з акцентами кольору Темний Устричний, а також загальне оформлення салону в світлих тонах або в чорному кольорі відрізняються винятковим комфортом і естетичною привабливістю. Верхня частина приладової панелі і спортивне шкіряне рульове колесо виконані в чорному кольорі. Обробку центральної консолі завершують декоративні накладки з коштовних порід деревини дизайну Fineline Stream з матовими вставками кольору Оксид Срібла. Регульована підсвічування помаранчево-червоного або білого кольору (з додатковим освітленням центральних стійок), якою можна керувати за допомогою контролера iDrive, полегшує орієнтування в салоні при недостатній освітленості. Завершальним штрихом в дизайні Luxury Line служить чорний ключ з хромованою обробкою.

В якості опції для Luxury Line пропонується оббивка сидінь зі шкіри Dakota чорного кольору або кольору Коричнева Теракота. Додатково ви можете замовити для салону декоративні накладки в дизайні «полірований алюміній» зі вставками чорного кольору або кольору Оксид Срібла або накладки з цінних порід деревини в дизайні Fineline Pure зі вставками кольору Оксид Срібла.