Дизайн кузова.

Формуючі майбутнє: дінамічні Лінії, віступаючій вперед капот и фари, что сходяться внутрішнімі куточками до грат радіатора, створюють враження зібраності и концентрації. На чому ж сконцентрованості BMW 2 Серії кабріолет? Звичайно ж, на дорозі.
Пологи Плечових лінія, что проходити паралельно землі, візуально подовжує силует автомобіля. У поєднанні з Довгого колісною базою, широкою колією и короткими свесамі це створює враження дінамічності и відкритого, доброзичливости характером. Дуги безпеки зовсім непомітні оку. Смороду вісуваються только в разі аварії, что займає Частки секунди.

Характерні L-подібні задні ліхтарі BMW віглядають очень виразности даже здалеку. Завдяк Їм задня частина BMW 2 Серії кабріолет здається Ширшов и потужніше. Поблизу відразу ж привертають увагу здвоєні хромовані віхлопні труби и низька посадка. А при складеній м'якої даху водій может насолоджуватіся ідеальнім, нічім НЕ ограниченной оглядом. BMW 2 Серії кабріолет - це задоволення від водіння під відкрітім небом.

Дизайн салону.

Салон BMW 2 Серії кабріолет Вражає - настолько ВІН гармонійній и пристроїв. Всі органи управління орієнтовані на водія, а ексклюзивна обробка салону, например хромовані вставки, створює атмосферу розкоші та стилю.
Поверхні и Грані плавно переходять один у одного, створюючі в салоні легкий од, гармонійну атмосферу.

Завдяк дверні и бічнім панелям, утворюючім єдине ціле, а такоже особливому дизайну кришки відсіку для м'якого верху автомобіль зі Складення дахом набуває схожість з Човно. Дуже ефектно Виглядає «багатошарова» структура оздоблювальних матеріалів: поверхні з Яскрава КОЛЬОРОВО гамою як бі накладаються одна на одного. Всі це в поєднанні з опціональнімі спортивними сідіннямі Забезпечує незрівнянні Відчуття, піднімаючі удовольствие от водіння на нову висота. Загальну картину завершують задні динаміки, Ідеально інтегровані в бічні панелі. Першокласній звук. Максимум удовольствие за кермом. Вільний, як вітер.
Дизайн фар.
Все в найкращому Світлі! Подвійні круглі фари світять як маяки. Причина цього НЕ только в світлодіодніх елементах, что дають яскравий білий світ, но и в спеціальніх елементах дизайну, таких як хромована окантовка, внутрішні куточки якої злегка загнуті вниз. BMW 2 Серії кабріолет получил Нові фари, внутрішні куточки якіх спрямовані до решітці радіатора, створюючі враження пильного Погляд.
Цей ефект посілюється у ксенонових фар з трівімірнімі елементами в трубках.

Ззаді у BMW 2 Серії кабріолет відразу привертають увагу Стільні фари унікального дизайну. Задні фари з чітко розділенімі світяться Смуга и характерною L-подібною формою роблять зовнішність BMW легко впізнаваною даже бачили и в нічний час.


Мякий дах

Готовий до лліта. М'який дах BMW 2 Серії кабріолет з електроприводом стильно Виглядає в будь-якому з можливіть колірніх варіантів - Чорні, карі (у обох випадка з сріблястім відтінком як опція) або антрацитових.
Крім того, дах Забезпечує чудову шумоізоляцію и скроню степень мобільності. Вона Повністю автоматично складається и розкладається на швідкості до 50 км / рік, дозволяючі отрімуваті повноцінне удовольствие от водіння кабріолета. У будь-яку погоду. Без зупинки.