BMW sDrive

В автомобілях BMW sDrive крутний момент двигуна передається тільки через одну вісь. У компактних автомобілях, які, тим не менш, відрізняються просторим салоном і розсувним багажним відділенням, sDrive для переднього моста в поєднанні з поперечним монтажем двигуна одночасно економить місце і гарантує чудові динамічні властивості і маневреність.

Коробка передач Steptronic

6- або 8-ступенева коробка передач Steptronic є ключовим елементом BMW EfficientDynamics і задає нові стандарти комфорту, динаміки та потужності.

Надзвичайно малі значення збільшення між окремими передачами дозволяють розвивати оптимальну потужність на всіх швидкостях. Витрата палива значно знижується, а водій отримує задоволення від свого спортивного і динамічного автомобіля. Особливо на високих швидкостях додаткові передачі знижують частоту обертання колінвала двигуна, що, у свою чергу, знижує як витрата палива, так і шум двигуна.

Цьому також сприяє муфта блокування гідротрансформатора - причому навіть у тому випадку, якщо управління здійснюється в ручному режимі. У комбінації з швидким перемиканням оборотів і точним налаштуванням передач забезпечується неймовірна м'якість перемикання передач та істотно знижується шум.

8-ступенева коробка передач Steptronic від BMW EfficientDynamics відкриває нові можливості для активного збільшення потужності в автомобілях з новою попереджуючою системою перемикання передач ConnectedShift через управління системою регулювання динаміки. У режимі Sport система управління коробкою передач використовує дані навігації (обов'язковий компонент) і підвищує реакцію автомобіля з урахуванням особливостей маршруту. У режимі Comfort, як випливає з його назви, забезпечується максимальний комфорт завдяки меншій кількості перемикань передач.

8-ступенева спортивна коробка передач Steptronic забезпечує найвищий комфорт, перемикаючи передачі винятково швидко. Вона ідеально підходить для будь-якої поїздки - від плавного неквапливого руху до по-справжньому динамічної їзди. Передачі перемикаються автоматично, але в будь-який момент можна зробити це вручну важелем перемикання передач або підрульовими пелюстками на шкіряному рульовому колесі Sport або M.

У режимі Sport процес перемикання налаштований на максимальну потужність. Для оптимізації прискорення градації між вісьмома передачами налаштовані надзвичайно тонко. Більше того, робота двигуна постійно оптимізується, що гарантує максимально можливу потужність і динамічні якості. Використання функції управління прискоренням Launch Control забезпечує максимальне прискорення при розгоні з місця: ця функція включається автоматично, щоб використовувати оптимальну частоту обертання двигуна. Додаткові спортивні програми перемикання передач гарантують виняткову динаміку завдяки швидкому переключенню передач і реагуванню, а також можливості багаторазового перемикання на знижену передачу.

На високій швидкості восьма передача знижує обороти, витрати палива і шум двигуна. Тут в гру вступає наша новітня розробка - муфта блокування гідротрансформатора. 8-ступенева спортивна коробка передач Steptronic відрізняється відмінною продуктивністю, ефективністю і зручністю при перемиканні передач.

Управління прискоренням

Система управління прискоренням Launch Control дозволяє розігрітому двигуну розвинути максимальне прискорення при рушанні з місця. Функція контролю динамічних характеристик BMW Performance Control розподіляє потужність двигуна і гальмівне зусилля на окремі колеса при повороті.

Використовуючи систему управління прискоренням Launch Control, спортивна коробка передач Steptronic вибирає моменти перемикання таким чином, щоб при підвищенні передачі обороти двигуна залишалися оптимальними. Цю функцію по достоїнству оцінять шанувальники динамічного спортивного стилю водіння.

Оскільки колесо на зовнішній траєкторії повороту проходить більший шлях, ніж на внутрішній, контроль динамічних характеристик BMW Performance Control підключається до процесу і регулює потужність двигуна і гальмування. У результаті зовнішні колеса отримують більше потужності, а внутрішні - менше, тому всі колеса працюють з максимальною тягою. Це означає, що автомобіль проходить повороти практично самостійно, забезпечуючи водієві підвищену безпеку і комфорт.

Система регулювання жорсткості амортизаторів

Система регулювання жорсткості амортизаторів дозволяє вибрати один з двох режимів, забезпечуючи особливу м'якість і плавність їзди, а також покращуючи динамічні характеристики.

На додаток до стандартного режиму Comfort, що дає приємне відчуття спокою під час водіння, доступний і режим Sport. У цьому режимі жорсткість амортизаторів, а, значить, і динаміка підвищується. Режими можна вибрати за допомогою перемикача системи регулювання динаміки руху на центральній консолі.

Електромеханічний підсилювач керма

Електромеханічний підсилювач рульового приводу і адаптивне спортивне рульове управління забезпечують динамічне управління, підвищуючи маневреність і комфорт за кермом. Адаптивне спортивне рульове управління з сервотроніком забезпечує безпосередню і активну керованість, що вимагає менше фізичних зусиль при поворотах.

Електромеханічне рульове управління ідеально відкаліброване для відповідності передньому приводу - цей автомобіль BMW, як і всі інші, славиться точністю управління. Сервопривід і рульовий механізм об'єднані в один компонент. Це означає, що система рульового управління працює з особливо малим тертям.

Щоб забезпечити точність рульового управління без будь-яких сторонніх втручань, електронне рульове управління компенсує приводні зусилля, які інакше були б відчутними, за допомогою електромеханічного зусилля рульового механізму, рівень якого розраховується за допомогою блоку управління системи динамічного контролю стійкості. Завдяки такій компенсації приводних зусиль точність управління виявляється порівнянної з характеристиками задньопривідних автомобілів.

Особлива жорсткість передньої частини кузова і точна кінематика осей також вносять свій внесок у виняткову керованість. Електромагнітне рульове управління по достоїнству оцінять ті водії, яким важлива точність і швидкість реагування, а також відсутність необхідності