ПРЯМУЙТЕ ДОРОГОЮ,
ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ ВЕСЬ СВІТ.

Зв'язок і розваги в родстері BMW Z4.

Насолоджуйтесь чистою свободи в її найбільш зручній формі в BMW Z4. Інтелектуальні послуги BMW ConnectedDrive надауть Вам вичерпну інформацію і розважальні опції. Будь то додаток, соціальні медіа або новини, ви завжди будете мати краще з'єднання і знайти необхідну інформацію. У BMW Z4, ви можете залишити монотонність повсякденному житті позаду вас - не відмовляючись від будь-яких його зручностей.

Служби ConnectedDrive
BMW Apps
AUPEO! App
BMW Connected App
BMW Live
Інтернет

Служби ConnectedDrive

Ця опціональна функція потрібна для користування інтелектуальними службами ConnectedDrive, які під час руху постачають Вас різною інформацією і забезпечують Вам доступ до розважальних сервісів.

До них, наприклад, відносяться функція BMW Online, завдяки якій Ви отримаєте актуальну інформацію за такими категоріями, як новини, погода, подорожі і робота, з урахуванням Вашого актуального місця розташування. Сюди також входять комфортні та безпечні додатки для смартфонів, в числі яких BMW Connected.

* Додатками для смартфона можна користуватися необмежено протягом певного часу. Користування BMW Online протягом перших 3 років з моменту покупки автомобіля здійснюється безкоштовно, потім потрібно продовження договору.
 

BMW Apps.

Завжди на зв'язку завдяки функціям Apps і BMW ConnectedDrive: тепер Вам не доведеться відмовлятися від додатків на своєму iPhones навіть під час руху. Просто підключіть до автомобіля Ваш iPhone за допомогою вставного адаптера або оригінального кабелю Apple, і Ви зможете зручно управляти окремими додатками за допомогою контролера iDrive.

Музика на Ваш смак з додатком AUPEO !: інтернет-радіо використовує базу даних з 120 музичних жанрів і адаптується до Ваших персональних перевагам за допомогою кнопок "Love" і "Ban".

Безкоштовний додаток "BMW Connected", розроблене BMW, дозволяє не тільки виводити на дисплей автомобіля сторінку Facebook, Twitter або Ваш календар: завдяки новій функції News Ви під час руху отримуєте останні новини з усього світу - за попередньо заданими каналами розсилки RSS або через власні джерела . Функція Wiki Local надає Вам дані про місцезнаходження, пункті призначення або будь-якому іншому місці. Інформація відображається на контрольному дисплеї і може бути прочитана вголос.

Завдяки функції Last Mile Navigation і Vehicle Finder Ви можете пішки дійти до місць, збережених в навігаційній системі Вашого BMW, і в будь-який момент знайти свій автомобіль на парковці. Функції програми "BMW Connected" регулярно доповнюються шляхом оновлень - крім того, Ви можете встановити на свій телефон інші додатки "BMW Apps ready" (наприклад AUPEO!), Якими потім можна користуватися в автомобілі.

BMW Apps підтримує iPhone 3GS і iPhone 4S і вимагає наявності опціонального пакету ConnectedDrive і навігаційної системи.

 

Персональне інтернет-радіо AUPEO! у Вашому BMW Z4 Родстер.

Музика на Ваш смак з додатком AUPEO !: інтернет-радіо використовує базу даних з 120 музичних жанрів і адаптується до Ваших персональних перевагам. Щоб Ви отримували максимальну насолоду в BMW Z4 Родстер.

При наявності опції Apps, iPhone і безкоштовного додатку AUPEO! Ви будете слухати тільки ту музику, яка Вам подобається. Персональне інтернет-радіо враховує Ваші музичні вподобання. Ви можете вибрати з 120 музичних жанрів, зібраних в музичній бібліотеці, яка в даний час налічує приблизно 1000000 треків. Ви можете задати свої музичні переваги з допомогою кнопок "Love" і "Ban" на контрольному дисплеї. Додаток AUPEO! запам'ятовує трек, який Ви позначили кнопкойt "Love", і підбирає схожі музичні композиції. За допомогою кнопки "Ban" Ви можете видалити зі списку музичний трек, і додаток AUPEO! більше не буде програвати подібну музику. Таким чином, Ви через деякий час будете слухати тільки ті пісні, які Вам дійсно подобаються. Додаток AUPEO !, як і "BMW Connected", можна безкоштовно завантажити на порталі Apple App Store.

BMW Apps підтримує iPhone 3GS і iPhone 4S і вимагає наявності опціонального пакету послуг ConnectedDrive і навігаційної системи Professional.
 

BMW Live.

Завдяки функції BMW Live Ви завжди володієте самої останньої інформацією: через інформаційні інтернет-служби і сервіси. Останні новини (розсилки RSS), прогнози погоди та інша інформація передаються прямо в Ваш автомобіль. Для використання даної функції необхідно активне з'єднання Bluetooth між мобільним телефоном і BMW Z4 Родстер.

Завдяки таким ексклюзивним сервісам, як локальний пошук Google ™, прогноз погоди, новини по розсилці RSS, Panoramio і Google Street View, Ви завжди будете знати, що Вас чекає на шляху і в пункті призначення. У майбутньому в меню також з'являться інші корисні функції. При цьому ви самі зможете вибрати, які служби Вам потрібні. BMW Live - це технологія BMW ConnectedDrive.
 

Інтернет.

Ви можете доїхати на своєму BMW Z4 Roadster до будь-якої точки земної кулі. Тепер і у віртуальному світі для Вас відкриті всі кордони: завдяки доступу в Інтернет в рамках BMW ConnectedDrive.

Вільний доступ у Всесвітню павутину - в дорозі і з будь-якої точки планети: BMW пропонує необмежений доступ в Інтернет з автомобіля. Ви можете переглядати сайти на контрольному дисплеї за допомогою контролера iDrive, який виконує функції комп'ютерної миші.

На цікавлять Вас інтернет-сторінки можна перейти, ввівши їх адресу або через персональний список обраного, який містить Ваші улюблені сайти. За правильне відображення веб-сторінок в автомобілі відповідає спеціальний сервер BMW, який адаптує зображення до розмірів контрольного дисплея - навіть при великих обсягах інформації. У результаті користуватися Інтернетом в автомобілі так само зручно, як і у себе вдома. Але з більшою мобільністю.