BMW ConnectedDrive Системи допомоги водієві в родстері BMW Z4.

Численні інноваційні технології допоможуть вам під час водіння в чому, гарантують комфорт і безпеку на найвищому рівні. Таким чином, ви можете зосередитися на тому, що дійсно має значення - безтурботного задоволення від водіння.
  • Помічник управління дальнім світлом
  • Інтелектуальний екстренний виклик
  • Парктронік
  • Навігаційна система Professional

Помічник управління дальнім світлом

 

Краща видимість для більшої безпеки: система управління дальнім світлом, що входить до складу BMW ConnectedDrive, залежно від дорожньої ситуації вмикає і вимикає дальнє світло, знижуючи навантаження на водія.

При включеній системі спеціальна камера на внутрішній стороні дзеркала заднього виду стежить за трафіком і аналізує ступінь освітленості. На підставі зображень з камери система приймає рішення про включення дальнього світла. При появі зустрічних і попутних транспортних засобів, а також при достатньому ступені освітленості дорожнього полотна система знову вимикає дальнє світло

Інтелектуальний екстрений виклик.

За кермом свого BMW Z4 Родстер Ви можете повністю покластися на численні високотехнологічні системи безпеки. Але завжди може статися щось непередбачене. Завдяки інтеллекутальной функції екстреного виклику Ви в разі необхідності отримаєте оперативну допомогу.

Датчики зіткнення, використовуючи ударостійкий інтегрований в автомобіль телефонний модуль, автоматично здійснюють екстрений виклик, який відразу ж надходить у call-центр BMW - незалежно від Вашого мобільного телефону. Співробітник call-центру зв'яжеться з Вами і довідається про стан пасажирів. Через встановлене з'єднання на найближчого пунктом служби порятунку будуть передані дані про місцезнаходження автомобіля і інша важлива для рятувальників інформація, наприклад небезпека травм і зайнятість сидінь, а також дані про модель і колір автомобіля. Таким чином, співробітники служби порятунку заздалегідь можуть підготуватися до надання медичної допомоги постраждалим.
Вам можуть надати допомогу навіть на відстані: якщо Ви подорожуєте за кордоном, Вас зв'яжуть з call-центром BMW Assist Вашої рідної країни. Таким чином, Ви можете поговорити з співробітниками, що говорять як на Вашій рідній мові, так і мовою країни, в якій Ви знаходитесь.

Зрозуміло, Ви можете зробити екстрений виклик вручну. При натисканні на кнопку система також відправляє інформацію про точне місцезнаходження Вашого BMW і таким чином забезпечує оперативну допомогу - незалежно від того, чи потрібне вона Вам чи іншим учасникам руху.

Парктронік


Щоб допомогти вам зберегти огляд: родстер BMW Z4 пропонує більш широкий погляд і нові перспективи.
Додатковий контроль Парктронік
 
(PDC) дозволяє і маневр в умовах обмеженого простору. Ультразвуком, відстань між транспортним засобом і перешкодою вимірюється. Звуковий сигнал попереджає про можливі перешкоди, тим самим зменшуючи ризик маневрування. У поєднанні з навігаційною системою відображається додаткова інформація на дисплеї управління
Проста колірна система вказує відстань зелений, жовтий або червоний що робить  його простим у використанні.

Навігаційна система Professional

 
 
 
Навігаційна система
 

Навігаційна система Professional пропонує водієві повністю реалізований в 3-D дизайн в поєднанні з інноваційною концепцією управління і відображення численні функції навігації, офісу та мультимедіа.

Яка тісно інтегрована в рішення транспортного засобу забезпечує навігаційну систему
 
Професійні багато переваг. Кольоровий дисплей високого дозволу забезпечує унікальний зовнішній вигляд. Сильні контрасти й чіткі дисплей основою для відмінної читаності. Система має функцію швидкого старту, ультра-швидкий розрахунок маршруту, індивідуальні поради, щоб зменшити витрату палива і 3-D карту навігації для легкого орієнтування в місті.