ПРИСТРАСТЬ ДО ДИНАМІКИ

Спритність і рушійна динаміка родстера BMW Z4.

Коли справа доходить до демонстрації своїх достоїнств, то BMW Z4 не робить будь-яких компромісів. Адаптивне шасі надає відмінну курсову стійкість на дорозі не втрачаючи комфорту. Налаштування підвіски та двигуна змінюються натисканням однієї кнопки за вашим бажанням - комфортно або спортивний. 7-ступінчаста спортивна автоматична коробка передач, трансмісія з подвійним зчепленням обіцяє безперервне прискорення.
  • 7-ступінчаста спортивна коробка передач Steptronic з подвійним зчепленням
  • Підвіска
  • Режим СПОРТ

7-ступінчаста спортивна автоматична коробка передач з подвійним зчепленням

Сім передач, два зчеплення і безперервне прискорення. Семиступінчаста спортивна автоматична коробка передач BMW Z4 Родстер підтримує безперервний рух вперед. Два зчеплення в тисячні частки секунди без найменших поштовхів і переривання тяги здійснюють перемикання передач.

Одна лише потужність не гарантує динамічного водіння - наявну силу потрібно ще ефективно передати на колеса. Семиступінчаста спортивна автоматична коробка передач з подвійним зчепленням не перериває передачу потужності ні на мить. Парні і непарні передачі рознесені в окремі силові передачі, кожна з яких має своє зчеплення. Коли одна передача виводиться з зачеплення, наступна вже включена.За рахунок цього забезпечується мізерно малий час перемикання і підвищується точність. Без поштовхів і переривання тяги.

Завдяки підрульовими перемикачами передач можна вручну перемикати передачі, не знімаючи рук з рульового колеса. Якщо ж ви вважаєте за краще не втручатися в процес, семиступінчаста спортивна автоматична коробка передач сама вибере потрібну передачу і таким чином забезпечить максимальну економію палива. Насолоджуйтесь динамічним водінням з низькою витратою палива і прискоренням, порівнянним зі спортивними автомобілями.
 

Адаптивна підвіска M.

Встановлювана в якості опції адаптивна підвіска М дозволяє зробити спортивний характер BMW Z4 Родстер ще більш яскравим без шкоди для комфорту.

Зменшення дорожнього просвіту на 10 мм підвищує маневреність автомобіля. За допомогою перемикача системи управління режимами водіння водій може вибрати підкреслено спортивний або комфортний режим.

Під час їзди датчики безперервно збирають дані і контролюють клапани амортизаторів адаптивної підвіски М з урахуванням ситуації і якості поверхності.Індівідуальний контроль кожного колеса гарантує оптимальне зчеплення з дорогою в будь-який момент часу.
 

Режим СПОРТ

Досить вибрати потрібний режим. Вибір спортивного режиму за допомогою системи управління режимами водіння у вашому BMW Z4 Родстер призводить до підвищення чуйності реакцій двигуна і поліпшенню динамічних характеристик автомобіля, що дозволяє реалізувати спортивний стиль водіння.

Спортивний режим активується за допомогою розташованої на центральній консолі кнопки системи управління режимами водіння, встановлюваної в якості стандартного обладнання. За рахунок застосування попередньо визначену установку параметрів і з урахуванням переліку встановленого додаткового обладнання система приводу і підвіска набувають характеристики, значно ближчі до спортивних в порівнянні зі стандартною налаштуванням. Двигун стає більш прийомистим. Якщо автомобіль оснащений автоматичною коробкою передач, алгоритми перемикання набувають виражений спортивний характер. Якщо автомобіль оснащений адаптивною підвіскою M, шасі стає значно більш «зібраним». Якщо встановлена ​​система спортивного рульового управління, ступінь посилення знижується, що забезпечує надійну зворотний зв'язок.