Дизайн родстера BMW Z4.

Вже на перший погляд, унікальний досвід водіння від BMW Z4 відчутна. Моделі виштамповка потужний і спортивний дизайн в родстере BMW Z4. Домінуючі ксенонові фари подвійний круглі зі світлодіодними кільцями і акцент вогні є однаково привабливими видовище, як відмітний хвіст. Цей вираз результатів в інтер'єрі продовжував: Кожна деталь розроблена стильно і просто інтуїтивне, як зручно. З просторим шафою і складських приміщень ви зустрінете в BMW Z4 всім вимогам повсякденному житті легко. А завдяки висувається седаном, BMW Individual насолодитися справжнє задоволення від водіння родстера, 365 днів у році.

Зовнішній дизайн

Елегантність - надихаюча і бездоганна. Кожна лінія, кожна деталь дизайну BMW Z4 Родстер буквально зачаровує глядача. Вища ступінь естетичності поєднується з безкомпромісною спортивностью. Цей вигляд недвозначно висловлює головне - найчистіше задоволення від водіння.

Дизайн родстера виконаний у стилі, притаманному тільки BMW: класичні пропорції витягнутого багажника, короткі свеси і низькі сидіння, розташовані поруч із задньою віссю, загострюють почуття дороги у водія. Сучасна форма - гра виразних контурів і плавних переходів - повністю передає характер цього автомобіля, якому підпорядковано все - від характерної решітки радіатора до потужних колісних арок ззаду. Саме так - легко і витончено - дизайн родстера відображає зручність управління на звивистих дорогах і прямих ділянках, що робить цей автомобіль справді неповторним.

Дизайн інтер'єру

BMW Z4 Родстер являє собою нову інтерпретацію класичного родстера. Про це можна судити вже по салону автомобіля: контури, матеріали та органи управління буквально випромінюють витонченість і функціональність, перетворюючи поїздку в дивно приємне і емоційно насичене подія.

Чудова компоновка, яка залишає багато вільного простору. Подібно добре зшитому костюму, родстер BMW Z4 створений, щоб відповідати потребам водія. Від асиметричною центральній консолі до оптимально розташованих приладів і круглих елементів управління, які нагадують легендарний BMW Z8: будь-яка деталь салону щоразу по-новому відкриває для вас його елегантність. Навіть із закритим дахом вас не покидає відчуття свободи, а нерозривний зв'язок між водієм, автомобілем і дорогою залишається міцною як ніколи.

Жорсткий верх BMW Individual в контрастному кольорі.

На швидкості до 40 км / год BMW Z4 може миттєво перетворитися з купе в істинний родстер - достатньо натиснути відповідну кнопку.

Секрет у тому, що дві алюмінієві частини даху оптимальним чином складаються всього за кілька секунд. У закритому положенні лінія даху родстера нагадує силует купе, а великі бічні і заднє вікна створюють вражаючий панорамний огляд.

В якості додаткового обладнання для BMW Z4 пропонується жорсткий верх BMW Individual контрастного кольору: жорсткий верх BMW Individual у версії Black підсилює спортивну складову зовнішності BMW Z4, тоді як варіант кольору Glacier Silver підкреслює притягальну елегантність автомобіля. В обох випадках контраст між дахом і кузовом є ефектним візуальним елементом дизайну. Контрастний верх, як у відкритому, так і в закритому стані, підкреслює унікальність силуету BMW Z4 Родстер.