BMW Apps

Нескінченні можливості. Спеціалізовані програми для BMW 1 серії дозволяють швидко і легко розширити функціональні можливості комунікаційних і розважальних систем автомобіля.

az79844gf52644lk.jpg

Переглядайте свою стіну в Facebook, читайте останні записи в мікроблогах і слухайте улюблені інтернет-станції - додатки для BMW поєднують гнучкість iPhone зі зручністю системи BMW iDrive. Функції Last Mile («Останній кілометр») і Vehicle Finder («Пошук автомобіля») дозволять вам знаходити місця призначення, задані в навігаційній системі вашого BMW, навіть якщо ви не в машині - а потім без проблем повертатися до припаркованого автомобіля.

Просто встановіть сумісну програму (наприклад, BMW Connected) на смартфон iPhone і підключіть пристрій через інтерфейс USB до системи iDrive в автомобілі BMW. Додатки BMW розроблені спеціально для користувача інтерфейсу iDrive. Це дозволяє впевнено і легко управляти всіма функціями за допомогою контролера BMW iDrive.

BMW Connected - тільки одне з ряду додатків BMW в онлайн-магазині App Store. Пропонуються також наступні можливості:

- Facebook

- Twitter

- Веб-радіо

- Last Mile («Останній кілометр»)

У майбутньому заплановано випуск інших додатків.

 

PlugIn

Функція PlugIn дозволяє імпортувати користувальницький інтерфейс  Apple ™ на бортовий комп'ютер - завдяки йому ви зможете користуватися функціями iPod на вашому автомобілі з тією ж легкістю, як і на iPhone.

se48443sd23526se.jpg

Ваш iPhone постійно тримає вас в курсі подій. Інтеграція в автомобіль BMW нітрохи не зашкодить його функціям. PlugIn надає вам прямий доступ до всіх команд меню без складних додаткових налаштувань, а також дає можливість користуватись додатковими функціями аудіопрогравача, такими як Genius Mixes або відображення обкладинок альбомів. Навіть якщо ви розширите можливості свого iPhone, додаючи функції шляхом оновлення програмного забезпечення, ви відразу ж зможете використовувати ці можливості в автомобілі за допомогою програми BMW ConnectedDrive. Ця технологія інтерфейсу знаменує початок нової ери інтеграції мобільніх приладів в автомобіль.

Служба BMW Live

Інтернет-служба BMW Live підвіщує вашу мобільність, надаючи найбільш актуальну інформацію під час  поїздки. Поточні новини (стрічки RSS), прогноз погоди та інші відомості передаються безпосередньо в ваш автомобіль.  Для використання цієї служби в BMW1 Серії потрібне підключення Bluetooth вашого мобільного телефону.

uh85024se17697dc.jpg

Такі служби, як локальний пошук Google ™, прогнози погоди, новини по RSS-каналах. Надалі в меню програми будуть додані додаткові функції. Тут ви можете налаштувати додатки, які хотіли б використовувати. Служба BMW Live є частиною програми BMW ConnectedDrive.

 

Передня камера

BMW 1 серії забезпечує непомітну підтримку і активну допомогу в запобіганні небезпечних ситуацій. Передня камера відстежує стан справ на дорозі і попереджує водія про зміні смуги руху, перевищенні допустимої швидкості або про ризик лобового зіткнення. Вона також обладнана системою управління дальнім світлом фар.

Камера, розташована попереду автомобіля, використовується системою попередження про зміну смуги руху. Система стежить за краєм дороги та дорожньою розміткою. Вже на самому початку ненавмисного сходу з смуги руху водій отримує попередження у вигляді вібрації рульового колеса. Коли ви повертаєте або навмисно міняєте смугу, цю функцію можна деактивувати зазначенням.

lk33568az49492ls.jpg

Камера, розташована у внутрішньому дзеркалі заднього виду, стежить за дорожніми знаками. Працюючи в поєднанні з функцією інформування про діючі обмеження швидкості, ця камера розпізнає будь-які обмеження незалежно від того, чи встановлений знак на краю дороги або закріплений над проїжджою частиною. Записана інформація комбінується з іншими даними, включаючи відомості від навігаційної системи, годин і датчиків тощу. Таким чином, на дисплеї водія відображаються тільки ті обмеження, які дійсні в даних умовах.

Крім цих функцій, камера також задіяна у попередженні про небезпеку лобового зіткнення. Як тільки система встановлює, що відстань до найближчого транспортного засобу попереду дуже скоротилося, вона сповіщає водія: на дисплеї з'являється попередження і лунає звуковий сигнал.

ls61257lk47434az.jpg

Система управління дальнім світлом визначає джерела світла, що знаходяться поблизу, і приглушує світло передніх фар відповідно до умов руху. Якщо назустріч вам по іншій стороні дороги рухається транспорт, а освітлення при цьому достатньо, система відключає дальнє світло.

Сервис BMW

Багато речей доводиться організовувати заздалегідь. На щастя, обслуговування автомобіля до них не відноситься - звичайно, якщо ви водите BMW 1 серії. Завдяки інтелектуальній сервіс-системі CBS автомобіль сам знає термін наступного технічного обслуговування.

uh75748se34697dc.jpg

Інтелектуальна сервіс-система безперервно стежить за рівнями основних рідин, ступенем зносу і погіршення властивостей ряду компонентів - наприклад, гальмівних колодок і моторного масла. Система оповіщає вас про необхідність пройти обслуговування за допомогою інформаційного дисплея на салоні або окремого дисплея управління.

Але й це ще не все, на що здатний BMW 1 серії. Як тільки датчики інтелектуальної сервіс-системи визначають, що потрібно відвідати сервісний центр (наприклад, для заміни масла у двигуні або гальмівних колодок), система BMW TeleServices за запитом передає відповідні дані безпосередньо в ваш сервісний центр BMW. Після цього представники центру зв'яжуться з вами для узгодження дати візиту. Якщо буде потрібно, сервісний центр замовить необхідні деталі, щоб вони були в наявності до моменту вашого приїзду. До вашого прибуття сервісний центр BMW буде чітко знати всі ваші потреби і мати всі необхідні деталі. Завдяки цьому вартість і тривалість обслуговування будуть зведені до мінімуму. Система записує відомості про всіх роботах з технічного обслуговування автомобіля. Ви можете в будь-який момент вивести історію обслуговування на дисплей управління.

Служби TeleServices також здатні повідомити клієнта, що рівень заряду в акумуляторної батареї опустився до критичного мінімуму або навіть при необхідності виправити невеликі неполадки.