Режим ECO PRO.

Після активації режиму ECO PRO всі системи орієнтовані на максимальну ефективність, в результаті чого в залежності від індивідуального стилю водіння досягається зниження палива аж до 20 відсотків (за даними власного дослідження BMW).Даний режим оптимізує характеристику роботи педалі акселератора і коробки передач, а також моменти перемикання і адаптує стратегію опалення / кондиціонування повітря до актуальних умов. На контрольному дисплеї відображається інформація про те, які системи BMW EfficientDynamics в даний момент знижують витрату палива. Для цього на ньому крім усього іншого видаються в залежності від ситуації підказки ECO PRO, що допомагають водієві ефективно керувати автомобілем.

Ще 5 відсотків палива дозволяють заощадити такі додаткові функції, як режим руху накатом, функція розрахунку оптимального маршруту і функція ECO PRO Route (у поєднанні з навігаційною системою Professional).Ще однією особливістю режиму ECO PRO є функція руху накатом, що працює в поєднанні з АКПП: якщо водій на швидкості від 50 до 160 км / год прибирає ногу з педалі акселератора і при цьому не гальмує, то система від'єднує двигун від трансмісії, в результаті чого автомобіль рухається накатом.

У числі особливих інновацій режиму ECO PRO функція розрахунку оптимального маршруту, що працює в поєднанні з навігаційною системою Professional. Використовуючи дані від навігаційної системи, вона розпізнає повороти, населені пункти, круговий рух, T-подібні перехрестя, швидкісні обмеження і виїзди на швидкісні магістралі і таким чином видає підказки. Крім цього, дана система ефективно управляє режимом руху накатом.Серед інших функцій режиму ECO PRO функція ECO PRO Route, яка у поєднанні з навігаційною системою Professional на підставі таких параметрів, як індивідуальний стиль водіння, актуальна дорожня ситуація і стан дорожнього щільна, розраховує найефективніший маршрут. Бортовий комп'ютер відображає бонусний запас ходу, тобто скільки додаткових кілометрів можна проїхати завдяки активації режиму ECO PRO.

Функція автоматичного пуску / зупинки.

Червоне світло, пробки, дорожні роботи - в повсякденному житті маса ситуацій, коли двигун працює на холостому ходу, марно витрачаючи паливо. Функція автоматичного пуску і зупинки в BMW 1 серії вимикає двигун, коли автомобіль ненадовго зупиняється, сприяючи тим самим зниженню витрати палива.


Функція автоматичного запуску і зупинки вимикає двигун, як тільки автомобіль припиняє рух і водій перемикається на нейтральну передачу (в автомобілях з ручною коробкою передач) або задіє гальмо (в автомобілях з автоматичною коробкою передач). Однак "розумна" електронна система автомобіля вимикає двигун тільки в тому випадку, якщо енергія не вимагається для інших навантажень і це не зробить негативного впливу на безпеку і комфорт поїздки. Так, двигун залишається включеним до тих пір, поки не буде досягнута оптимальна робоча температура або в салоні не встановиться задана комфортна температура повітря. Залежно від типу трансмісії автомобіля двигун, вимкнений функцією Auto Start Stop, повторно запускається автоматично за частку секунди, якщо відпустити педаль гальма або включити зчеплення. У результаті споживається менше палива, обсяг шкідливих викидів також скорочується.
 

Регенерація енергії гальмування.  

До сьогоднішнього дня гальмування означало витрачання енергії. Регенерація енергії гальмування кладе кінець цієї неефективної практики, витрачаючи енергію гальмування для заряду акумулятора.

Як тільки ви відпускаєте педаль газу або натискаєте педаль гальма, функція регенерації енергії гальмування використовує вивільнену енергію для заряду акумулятора. Це зменшує навантаження на двигун і обсяг шкідливих викидів. Економія витрати палива означає, що для прискорення стає доступно більше енергії.


 

Дисплей точки перемикання.
 

Грамотні перемикання економлять паливо. Дисплей точки перемикання полегшує водіння, підказуючи водієві, яка передача буде найбільш ефективною в конкретній ситуації.

Всі моделі BMW 1 серії з ручною коробкою передач оснащені дисплеєм точки перемикання в безпосередньому полі зору водія. Система постійно розраховує, їзда на якій передачі дозволить заощадити більше всього палива, і дає водієві відповідні рекомендації. Система при розрахунку враховує яка виникла під час поїздки ситуація, так і навантаження на двигун. Тому грамотне перемикання передач дозволить значно скоротити споживання палива.
 

Восьмиступінчаста коробка передач Steptronic.  
 

Найдинамічніший і комфортний спосіб економії: компактна восьмиступенева коробка передач Steptronic не тільки м'яко перемикається і зменшує шуми на високій швидкості - вона значно знижує витрату палива.Перемикання передач помітно тільки по тахометру - так швидко і комфортно здійснює перемикання восьмиступенчатая КПП Steptronic. Додаткові передачі точно відкалібровані таким чином, щоб скоротити діапазон оборотів двигуна між перемиканнями і зробити сам процес перемикання практично нерозрізненим. У той же час двигун завжди підтримується на такому рівні оборотів, при якому можна оптимально використовувати його потужність.

На високих швидкостях оберти двигуна знижуються завдяки використанню додаткових передач, що дозволяє зменшити витрату палива і рівень шуму двигуна. Дана система також підтримується новітньою муфтою гідротрансформатора - навіть при використанні важеля електронного перемикання передач для ручного перемикання передач.
 

Electric Power Steering.  
 

Електричний підсилювач рульового приводу (Electric Power Steering) активується тільки тоді, коли потрібно, тобто коли ви повертаєте кермо. Раніше для цього витрачалася енергія, отримана в результаті регенерації енергії гальмування, і кінетична енергія.

Цей елемент BMW EfficientDynamics замінює традиційну гідравлічну систему рульового управління. Основною складовою нової системи є електричний мотор. У той час як гідравлічна система постійно забирає енергію двигуна (тим самим витрачаючи зайве паливо), інноваційна система BMW активується тільки тоді, коли це дійсно потрібно. Якщо кермо нерухоме (на прямій ділянці або затяжному вигині дороги), електричний мотор неактивний, за рахунок чого скорочується споживання енергії.