BMW xDrive

Завдяки інтелектуальній системі повного приводу BMW xDrive, BMW 1 серії 5 дверей відмінно тримає дорогу за любої погоди і в будь-якій дорожній ситуації.

На відміну від інших систем повного приводу, BMW xDrive забезпечує оптимальне зчеплення з дорогою навіть на слизькій поверхні, не обмежуючи при цьому особливого відчуття заднього приводу. Інтелектуальна система повного приводу від BMW моментально направляє крутний момент на колеса з кращим зчепленням.

У нормальному режимі руху тяга розподіляється між задніми і передніми колесами у співвідношенні 40: 60. Як тільки датчики BMW xDrive фіксують істотну втрату зчеплення, крутний момент перерозподіляється відповідно до дорожніх умов так, що оптимальна тяга завжди розподіляється на колеса з найвищим зчепленням. Результат - підвищена безпека, відмінна керованість і чудова динаміка при будь-яких погодних умовах.

Cпортивно рульове управління із змінним передавальним відношенням.

Яскрава спортивна динаміка і максимальний комфорт в жодному разі не виключають один одного. Принаймні, це відноситься до спортивного рульовому управлінню із змінним передавальним відношенням на BMW 1 серії 5 дверей.

На відміну від звичайних систем з постійним передавальним відношенням, спортивне рульове управління від BMW поєднує високе передавальне відношення в центральному положенні і низьке в іншому діапазоні. В результаті, для повороту рульового колеса з одного кінцевого положення в інше потрібно всього два оберти. Мінімальні рухи кермом, завдяки маленькому куту повороту, дозволяють дуже комфортно паркуватися і проходити повороти. Поліпшена керованість підвищує спортивні характеристики, що вкрай корисно, наприклад, при маневрах.

BMW M135i

Завдяки спеціальній налаштуванні привода, ходової частини і рульового управління, а також видатної керованості BMW M135i вражає своєю неймовірною маневреністю і придатністю до повсякденної експлуатації.

Рядний шестициліндровий бензиновий двигун M Performance TwinPower Turbo об'єднує в собі систему турбонаддува TwinScroll з системою Valvetronic, Double-VANOS і систему безпосереднього вприскування. Основні характеристики цього потужного двигуна - митєве і точне виконання команд водія, високий крутний момент вже на низьких оборотах і широкий діапазон робочих оборотів.

Середня витрата палива моделі з ручним перемиканням передач складає всього 7,5 літрів на 100 км при викиді CO2 175 г / км, а у моделі з восьміступеневою ​​коробкою передач Steptronic Sport дані показники становлять відповідно 8,0 л / 100 км і 188 г / км - чудове співвідношення динаміки та ефективності. Для гарного прискорення і чудового старту функція Launch Control восьмиступінчастою коробки перемикання передач Steptronic Sport * забезпечує супер динаміку.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive, доступна в якості опції, розподіляє крутний момент між усіма четиремя колесами в залежності від ситуації. Результат: оптимальна тяга на будь-якому дорожньому покритті і неймовірна динаміка при середній витраті палива 7.8 л на 100 км і викидах CO2 182 г / км.

Серійні двигуни BMW M135i і BMW M135i xDrive відповідають екологічному стандарту Євро-6.

 

Адаптивна підвіска M.

З опціональною адаптивною підвіскою M, Ваш BMW 1 серії 3 двері стане ще швидше, при цьому без шкоди комфорту.

Заниження на 10 міліметрів забезпечує автомобілю підвищену маневреність. За допомогою перемикача режимів руху водій може вибирати між спортивними та комфортними настройками.

Під час руху датчики безупинно вимірюють різні параметри і залежно від дорожньої ситуації і профілю дорожнього полотна задіють клапани в амортизаторах адаптивної підвіски M окремо для кожного колеса, для того, щоб завжди гарантувати оптимальну стійкість.