Дизайн салону.

Як тільки ви опинитеся в салоні цього автомобіля, у вас з'явиться надзвичайне відчуття легкості: просторий салон з безліччю відділень для зберігання і зручна інструментальна панель покликані задовольнити будь-які потреби водія. Комфорт в своей самой прекрасной форме. Комфорт у своїй самої прекрасній формі.

Дизайнери BMW описують стильову концепцію інтер'єру BMW 1 серії за допомогою системи шарів.  Водії найчастіше описують створюваний ефект словами "легкість простору". Віддзеркаленням сучасного стилю є інструментальна панель, що представляє собою каркас для елементів управління, і декоративні планки внутрішньої обробки. У всьому видно імпульсивність і динаміка. Така свобода дизайну стає можливою тільки завдяки функціональності, продуманості і зручності місця водія - відмітним характеристикам всіх BMW.

Усі завдання ергономічності були грамотно і ефективно вирішені. Нужны примеры? Потрібні приклади? Контрольный дисплей, доступный по запросу для моделей с радио Professional и более высоких комплектаций. Контрольний дисплей, доступний за запитом для моделей з радіо Professional і більш високих комплектацій. Вслед за BMW 6 серии в моделях BMW 1 серии впервые появился автономный контрольный дисплей, расположенный посередине над центральной консолью и обеспечивающий высокое качество изображения на плоском экране. Слідом за BMW 6 серії в моделях BMW 1 серії вперше з'явився автономний контрольний дисплей, розташований посередині над центральною консоллю і забезпечує високу якість зображення на плоскому екрані. Современная и инновационная деталь интерьера представляет собой идеальное сочетание креативности и многолетнего опыта. Сучасна та інноваційна деталь інтер'єру являє собою ідеальне поєднання креативності та багаторічного досвіду.

Зовнішній дизайн.

BMW 1 серії є молодіжною інтерпретацією характерного дизайну автомобілів BMW. BMW 1 серії - це динаміка в сучасній формі: оригінальної, живий, повної енергії. Энергии, которая чувствуется. Енергії, яка відчувається. Энергии, которая видна с первого взгляда. Енергії, яку видно з першого погляду.

Незважаючи на абсолютно новий дизайн одного погляду на передню частину цього автомобіля достатньо, щоб зрозуміти, що він належить до сімейства BMW 1 серії: подвійна вертикальна радіаторна решітка, витягнуті фари і закруглені кути лобового скла в місці зчленування з дахом. Чітко окреслені лінії капота динамічною форми створюють тривимірний ефект. Подвійна радіаторна решітка в центрі і горизонтально розділення фари залишають сильне враження, що доповнюється яскравими і ексцентричними кільцями Corona навколо ксенонових фар (тільки у версії з ксеноновими фарами).  Навіть коли автомобіль нерухомий, ясно, що він націлений вперед.

 

Завдяки довжині капота, довгій колісній базі і трошки скошеній лінії даху автомобіль справляє враження компактного і маневреного. Враження посилюється вузькими віконними прорізами. Великі задні двері свідчать про просторому салоні.