Персональне інтернет-радіо AUPEO! у Вашому BMW 1 серії 3 двері.

ВАША музика - з додатком AUPEO! Інтернет-радіо використовує базу даних з 120 музичних жанрів і адаптується до Ваших персональних потреб, щоб Ви максимально насолоджувалися BMW 1 серії 3 двері.

При наявності опції Apps, iPhone і безкоштовного додатку AUPEO! Ви будете слухати тільки ВАШУ музику! Персональне інтернет-радіо враховує Ваші музичні вподобання. Ви можете вибрати з 120 музичних жанрів, зібраних в музичній бібліотеці, яка в даний час налічує приблизно 1000000 треків. Ви можете задати свої музичні вподобання з допомогою кнопок "Love" і "Ban" на контрольному дисплеї. Додаток AUPEO! запам'ятовує трек, який Ви позначили кнопкойt "Love", і підбирає схожі музичні композиції. За допомогою кнопки "Ban" Ви можете видалити зі списку музичний трек, і додаток AUPEO! більше не буде програвати подібну музику. Таким чином, через деякий час Ви будете слухати тільки ті пісні, які Вам дійсно подобаються. Додаток AUPEO !, як і "BMW Connected", можна безкоштовно завантажити на порталі Apple App Store.

BMW Apps підтримує iPhone 3GS / 4 і iPhone 4S і вимагає наявності опції "Apps".
Додаток Aupeo! можна завантажити за посиланням: http://itunes.apple.com/master_ru_rb/app/aupeo!-personal-radio-free/id335966307?mt=8

Інтернет-підготовка.

Ви можете доїхати на своєму BMW до будь-якої точки земної кулі. Тепер і у віртуальному світі для Вас відкриті всі кордони: завдяки інтернет-підготовці BMW ConnectedDrive.

Вільний доступ у Всесвітню павутину - в дорозі і з будь-якої точки планети: BMW пропонує необмежений доступ в Інтернет з автомобіля. Ви можете переглядати сайти на дисплеї управління за допомогою сенсорного контролера iDrive, який виконує функції комп'ютерної миші.

На цікаві для Вас інтернет-сторінки можна перейти, ввівши їх адресу або через персональний список обраного, який містить Ваші улюблені сайти. За правильне відображення веб-сторінок в автомобілі відповідає спеціальний сервер BMW, який адаптує зображення до розмірів контрольного дисплея - навіть при великих обсягах інформації. В результаті, Ви можете користуватися Інтернетом в автомобілі так само зручно, як і у себе вдома, але з більшою мобільністю.

Для користування Інтернетом в автомобілі необхідні «Служби ConnectedDrive» і Навігаційна система Professional.