Driving Assistant

Система Driving Assistant включає в себе:  камеру, системи стеження за розміткою і попередження про зіткнення.

Вона розпізнає дорожню розмітку і починаючи з швидкості 70 км / год попереджає Вас за допомогою вібрації на рульовому колесі і індикації на комбінації приладів про виїзд автомобіля за межі акутальной смуги руху. При квключенні покажчику поворотів, тобто у разі навмисного перестроювання, попередження не видається. Крім цього, за допомогою спеціальної камери вона розпізнає пішоходів. При небезпеці зіткнення система також видає відповідне попередження і при необхідності почне процес гальмування.

Крім того, починаючи з швидкості 15 км / год система попереджає водія про небезпеку зіткнення з попереду рухаючимось автомобілем і одночасно з цим призводить гальмівну систему в стан підвищеної готовності для максимально швидкого спрацьовування.

Сигналізація аварійного зближення при парковці і камера заднього виду.

Максимальний огляд навіть в умовах обмеженої видимості: сигналізація аварійного зближення при парковці і камера заднього виду на BMW 1 серії пропонують Вам відмінний огляд і нові перспективи.

Опційна сигналізація аварійного зближення при парковці (PDC) дозволяє Вам впевненіше паркуватися навіть в умовах обмеженого простору. Дана система для вимірювання відстані між автомобілем і перешкодою використовує ультразвук і попереджає водія про можливе перешкоді за допомогою звукового сигналу, таким чином знижуючи ризик пошкодження автомобіля при маневруванні. Незалежно від комплектації автомобіля, починаючи від радіоприймача Professional, або в поєднанні з навігаційною системою вся інформація додатково відображається на контрольному дисплеї. Про відстані до перешкоди інформує зелений, жовтий або червоний колір, що полегшує парковку навіть у дуже вузьких місцях.

 

Камера заднього виду в поєднанні з сигналізацією аварійного зближення при парковці додатково полегшує маневрування. Вона практично непомітно встановлена ​​над заднім номерним знаком і виводить на контрольний дисплей зображення з кутом огляду 120 градусів. Інтерактивні лінії на зображенні підказують водієві, чи поміститься його автомобіль на обраному паркувальному місці. Функція збільшення зображення дозволяє збільшити картинку настільки, що Ви зможете здійснити стикування автомобіля з причепом без сторонньої допомоги.

Асистент парковки.

Опційний паркувальний асистент, що входить до складу BMW ConnectedDrive, допоможе Вам при пошуку паркувальних місць, а також безпечно і комфортно здійснити паралельну парковку.

Ультразвукові датчики в колісних арках спереду збоку при швидкості до 35 км / год здійснюють пошук паркувального місця (довжина автомобіля плюс приблизно 1,5 метра). Завдяки цьому Ви можете повністю сконцентруватися на управлінні. Система за допомогою синіх стрілок показує, чи є на правій або лівій стороні дороги підходяще місце для паркування.

Крім того, під час паркування дана система бере на себе керування автомобілем - Вам достатньо лише включити потрібну передачу і натискати педалі акселератора і гальма. Відповідні вказівки разом з індикацією сигналізації аварійного зближення при парковці і зображенням з камери заднього виду відображаються на контрольному дисплеї.