Система BMW Apps.

Завжди на зв'язку, завдяки функціям Apps і BMW ConnectedDrive: тепер Вам не доведеться відмовлятися від додатків на своєму iPhones навіть під час руху. Просто підключіть до автомобіля Ваш iPhone за допомогою вставного адаптера або оригінального кабелю Apple, і Ви зможете зручно управляти окремими додатками за допомогою контролера iDrive.

.jpg

Безкоштовний додаток "BMW Connected", розроблене BMW, дозволяє не тільки виводити на дисплей автомобіля сторінку Facebook, Twitter або Ваш календар, а й отримувати останні новини з усього світу під час руху завдяки новій функції News за попередньо заданими Вами каналами розсилки RSS або через власні джерела. Функція Wiki Local надає Вам дані про місцезнаходження, пункти призначення у будь-якому іншому місці. Інформація відображається на контрольному дисплеї і може бути прочитана вголос.

bmw_connected_app_01_en.jpg

Завдяки функції Last Mile Navigation і Vehicle Finder Ви можете пішки дійти до місць, збережених в навігаційній системі Вашого BMW, і в будь-який момент знайти свій автомобіль на парковці. Функції програми "BMW Connected" регулярно доповнюються шляхом оновлень. Крім того, Ви можете встановити на свій телефон інші додатки "BMW Apps ready" (наприклад AUPEO!), Якими потім можна користуватися в автомобілі.

BMW Apps входять до складу пакету «Служби ConnectedDrive» і підтримує смартфони iPhone від версії 3GS. Для користування даним сервісом також необхідна навігаційна система Professional.

Додаток Aupeo! можна завантажити за посиланням: http://itunes.apple.com/master_ru_rb/app/aupeo!-personal-radio-free/id335966307?mt=8.
BMW Connected App знаходиться за посиланням: (http://itunes.apple.com/master_ru_rb/app/bmw-connected/id406975118?mt=8).

Служби ConnectedDrive.

Оснащення опцією ConnectedDrive Services * це основа інтелектуального сервісу BMW ConnectedDrive, що пропонує вам в дорозі безліч інформаційних.

У їх числі система BMW Online, яка з урахуванням Вашого місця розташування відкриває доступ до такої інформації, як прогнози погоди, новини, онлайн-пошук або офісні функції.

Крім цього, у Вашому розпорядженні різні індивідуальні послуги та функції, серед яких веб-камери, інформація про парковках, путівники і гіди по готелях.

Також до ваших послуг зручні, надійні і необмежені за часом використання програми для смартфонів, наприклад BMW Connected, і багато іншого.

* Опція доступна тільки в поєднанні з оснащенням радіосистемою Professional і навігаційною системою Business або Professional.

Приналежності BMW Connectivity.

Навіть під час подорожі Ви на зв'язку з усім світом. Завдяки принадлежностям BMW Connectivity Ви легко можете інтегрувати в свій BMW такі мобільні пристрої, як смартфон, iPhone ™ і iPad ™. Таким чином, новий BMW 1 серії 3 двері одночасно виконує функції розважального центру, хот-спота WLAN і мобільного офісу.

Одного руху рукою достатньо, щоб вставити Ваш смартфон в центральний підлокітник нового BMW 1 серії 3 двері. Незалежно від того, говорите Ви по телефону, слухаєте музику або викликаєте абонента з телефонної книги - управління Apple iPhone зручно здійснюється за допомогою елементів управління і індикації в автомобілі. Вставний адаптер надійно утримує останні мобільні телефони, з'єднує їх з системою гучного зв'язку і одночасно з цим здійснює зарядку акумулятора. З'єднання з зовнішньою антеною автомобіля гарантує при цьому оптимальну якість зв'язку.

За бажанням Ви можете швидко і просто розширити функціональність вставного адаптера * за допомогою точки доступу в Інтернет для автомобілів BMW, що входить до складу BMW ConnectedDrive. Завдяки цій функції Ви отримуєте точку доступу до Інтернету для всіх пристроїв з підтримкою WLAN. Таким чином, Ваші пасажири під час руху можуть переглядати веб-сайти зі свого смартфона, ноутбука або iPad ™ без використання будь-яких проводів.

Тримач BMW для Apple iPad ™ не тільки забезпечує зручний перегляд сторінок. Його можна прикріпити до підголовника і таким чином пасажири на задньому сидінні можуть комфортно управляти Apple iPad ™ - незалежно від того, дивиться вони фільм або працюють.

Зрозуміло, Вашому iPhone ™ також знайдеться підходяще місце в BMW 1 серії. Спеціально розроблена для автомобілів BMW, док-станція для Apple iPhone ™ без дисплея розташовується в центрі передньої панелі і дозволяє Вам завжди тримати телефон в полі зору

.