BMW xDrive

Завдяки інтелектуальній системі повного приводу BMW xDrive, BMW 1 серії 3 двері відмінно тримає дорогу за любої погоди і в будь-якій дорожній ситуації.

На відміну від інших систем повного приводу, BMW xDrive забезпечує оптимальне зчеплення з дорогою навіть на слизькій поверхні, не обмежуючи при цьому особливого відчуття заднього приводу. Інтелектуальна система повного приводу від BMW моментально направляє крутний момент на колеса з кращим зчепленням.

У нормальному режимі руху тяга розподіляється між задніми і передніми колесами у співвідношенні 40: 60. Як тільки датчики BMW xDrive фіксують істотну втрату зчеплення, крутний момент перерозподіляється відповідно до дорожніх умов так, що оптимальна тяга завжди розподіляється на колеса з найвищим зчепленням. Результат - підвищена безпека, відмінна керованість і чудова динаміка при будь-яких погодних умовах.

Cпортивно рульове управління із змінним передавальним відношенням.

Яскрава спортивна динаміка і максимальний комфорт в жодному разі не виключають один одного. Принаймні, це відноситься до спортивного рульовому управлінню із змінним передавальним відношенням на BMW 1 серії 3 двері.

На відміну від звичайних систем з постійним передавальним відношенням, спортивне рульове управління від BMW поєднує високе передавальне відношення в центральному положенні і низьке в іншому діапазоні. В результаті, для повороту рульового колеса з одного кінцевого положення в інше потрібно всього два оберти. Мінімальні рухи кермом, завдяки маленькому куту повороту, дозволяють дуже комфортно паркуватися і проходити повороти. Поліпшена керованість підвищує спортивні характеристики, що вкрай корисно, наприклад, при маневрах.

BMW M135i

Завдяки спеціальній налаштуванні привода, ходової частини і рульового управління, а також видатної керованості BMW M135i вражає своєю неймовірною маневреністю і придатністю до повсякденної експлуатації.

Рядний шестициліндровий бензиновий двигун M Performance TwinPower Turbo об'єднує в собі систему турбонаддува TwinScroll з системою Valvetronic, Double-VANOS і систему безпосереднього вприскування. Основні характеристики цього потужного двигуна - митєве і точне виконання команд водія, високий крутний момент вже на низьких оборотах і широкий діапазон робочих оборотів.

Середня витрата палива моделі з ручним перемиканням передач складає всього 7,5 літрів на 100 км при викиді CO2 175 г / км, а у моделі з восьміступеневою ​​коробкою передач Steptronic Sport дані показники становлять відповідно 8,0 л / 100 км і 188 г / км - чудове співвідношення динаміки та ефективності. Для гарного прискорення і чудового старту функція Launch Control восьмиступінчастою коробки перемикання передач Steptronic Sport * забезпечує супер динаміку.

Інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive, доступна в якості опції, розподіляє крутний момент між усіма четиремя колесами в залежності від ситуації. Результат: оптимальна тяга на будь-якому дорожньому покритті і неймовірна динаміка при середній витраті палива 7.8 л на 100 км і викидах CO2 182 г / км.

Серійні двигуни BMW M135i і BMW M135i xDrive відповідають екологічному стандарту Євро-6.

 

Адаптивна підвіска M.

З опціональною адаптивною підвіскою M, Ваш BMW 1 серії 3 двері стане ще швидше, при цьому без шкоди комфорту.

adaptive-m-suspension-slide-1.jpg.resource.1395412375815

Заниження на 10 міліметрів забезпечує автомобілю підвищену маневреність. За допомогою перемикача режимів руху водій може вибирати між спортивними та комфортними настройками.

Під час руху датчики безупинно вимірюють різні параметри і залежно від дорожньої ситуації і профілю дорожнього полотна задіють клапани в амортизаторах адаптивної підвіски M окремо для кожного колеса, для того, щоб завжди гарантувати оптимальну стійкість.