Лінії дизайну BMW Line

Щоб оцінити атлетичний характер BMW 1 серії 3 двері, достатньо одного погляду. Виразна передня частина буквально випромінює впевненість у собі.

Дизайн Sport Line підсилює харизматичність автомобіля і максимально розкриває її навіть на найбільш завантаженій вулиці. Ретельно позиційований елементи дизайну глянсового чорного кольору надають зовнішньому вигляду BMW 1 серії 3 двері неймовірну динамічність - здається, що автомобіль так і рветься з місця. Яскраво виблискує чорна радіаторна решітка з вісьмома потужними ламелями - його візитна картка. Чорна центральна стійка в передньому фартуху нагадує дифузор гоночного автомобіля. Глянцево-чорні вставки на воздухозаборниках гармонують з колірною гамою BMW 1 серії 3 двері і створюють відчуття більш низької посадки. Передчуття задоволення від водіння посилюється завдяки характерній конструкції легкосплавних дисків.

Sport Line

 Червоні акценти, наприклад градуювання приладів і строчка на спортивному рульовому колесі, нагадують стиль гоночного автомобіля. Глянцево-чорна декоративна смуга прикрашена коралово-червоною облямівкою. У поєднанні зі спортивними сидіннями це все визначає головну рису BMW 1 серії 3 двері в дизайні Sport Line - динамічність.

 

 

М Спорт пакет

Спортивний пакет M бездоганно поєднує  в себе широкий спектр додаткового спортивного обладнання для BMW 1 серії 3 двері.

Спортівний пакет М: салон оснащується спортивними сидіннями в ексклюзивній комбінованої оббивці Hexagon (текстиль / Alcantara) з синьою контрастним рядком і окантовкою в M-стилі, а також циферблатами з червоно-помаранчевої градуюванням на приладовій панелі.Кожаное рульове колесо М-типу з багатофункціональними клавішами поєднує в собі функціональність і спортивний дизайн: завдяки малому радіусу і обробці  м'якою шкірою Nappa рульове колесо забезпечує ефективний і комфортний хват. Пелюсткові перемикачі передач (пропонуються в якості додаткового обладнання для автомобілів з ​​автоматичною коробкою передач) дозволяють швидше перемикати передачі, щоб отримати максимум задоволення від динамічного водіння. Рукоять важеля гальма стоянки і короткоходний важіль КПП в М-стилі (тільки на моделях з механічною коробкою передач) також обтягнуті ексклюзивної шкірою Nappa. Спортивний пакет M включає в себе додатковий режим SPORT + для системи Driving Experience Control. У режимі SPORT + система динамічного контролю курсової стійкості допускає певний контрольований замет. Додаткова подушка для коліна, розташована на центральній консолі, підтримає вашу пристрасть до спортивного водіння. Її м'яка поверхня забезпечить додаткову ступінь комфорту при динамічному проходженні поворотів.

Виключно у складі спортивного пакету М для BMW 1 серії пропонуються декоративні елементи обробки салону Aluminium Hexagon з синіми контрастними смугами. Вони чудово гармонують з порогами дверей в М-стилі. Спортивні сидіння також пропонуються в шкіряній оббивці - Black (чорний), Oyster (устричний) або Coral Red (червоний) .Елементи обробки кузова.Спортивний пакет M показує BMW 1 серії 3 двері в ультрадінамічному світлі: легкосплавні колісні диски M-типу розміром 17 або (за замовленням) 18 дюймів поєднують в собі міцність і витонченість, тоді як аеродинамічний пакет M робить обриси ще більш атлетичними - автомобіль набуває спортивний вид у всіх ракурсах.

Аеродинамічний пакет M включає: передній бампер, задній бампер і бічні пороги з динамічними контурами. Ефектна вставка-дифузор кольору Dark Shadow (металік) ззаду, а також хромована вихлопна труба підкреслюють спортивні амбіції BMW 1 серії 3 двері. Відповідним елементом в передній частині кузова є чорна радіаторна решітка з вісьмома ламелями. Спортивна підвіска M підвищує якість зчеплення коліс з поверхнею і в поєднанні зі спортивними гальмами M (пропонуються в якості додаткового обладнання) утворює ідеальний фундамент для спортивного водіння. Є неметалізовані і чотири види металізованого забарвлення кузова, пропонується ексклюзивна забарвлення Estoril Blue Metallic, доступна виключно в складі спортивного пакету М. Легкосплавні колісні диски М-типу розміром 17 дюймів (або 18 дюймів - за додаткову плату) надають зовнішності BMW 1 серії 3 двері додатковий атлетизм. До складу спортивного пакету М входять також протитуманні фари і глянцева обробка Individual Shadow Line.

Пакети

Замислившись про спеціальний оснащенні для вашого BMW, слід в першу чергу звернути увагу на пакети обладнання BMW. Ви можете отримати відповідну консультацію у вашого дилера BMW.