BMW 7 СЕРІЇ У СПЕЦІАЛЬНІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ
ЗА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ ТА ЗНИЖЕНИМ КУРСОМ.
 

Новий BMW 7 серії створює особливу форму задоволення від їзди не тільки за кермом. Невід'ємними складовими, поряд з технічними інноваціями та бездоганною якістю, є емоційна мова форм і атмосфера комфорту в салоні. Це ідеальне поєднання прогресивних технологій і їх втілення в дизайні.

Компанія "Баварія Захід", офіційний дилер BMW в м.Хмельницькому, пропонує Вам можливість придбати BMW 7 серії у спеціальній комплектації за вигідною ціною, яка включає знижку від 8%, та зниженому курсу: мінус 4 грн. від комерційного курсу Євро*.

Для автомобілів BMW 7 серії діють спеціальні фінансові умови від BMW Financial Services з відсотковою ставкою від 0,01% річних.

Всю потрібну Вам інформацію про автомобілі BMW, їх комплектації, вартості, кредитування, страхування, Ви можете отримати у консультантів офіційній дилерській мережі BMW в Україні.

 

* Ця пропозиція дійсна  до 31.01.2017.
Кількість автомобілів обмежена. Зображення автомобілів наведено для ілюстрації та можуть відрізнятися від автомобілів, представлених в дилерській мережі BMW. Імпортер залишає за собою право змінювати умови даної пропозиції.