BMW M3 Седан абсолютний максимум динамічності.

Це враження посилюється за рахунок ефектною сфокусированности світлодіодних передніх фар. Увагу привертають чорні подвійні ребра решітки радіатора з емблемою М.

У профілі автомобіля характерним для М чином об'єднані форма і функціональність. Вигнута лінія даху є сполучною ланкою між образами чотирьохдверного седана і потужного спортивного автомобіля. Чорна карбоновий дах візуально «приземляє» машину, зменшує її масу, а також висоту розташування центру тяжіння - автомобіль стає ще більш динамічним. Аеродинамічні функції виконують повітряна завіса і аеродинамічний воздуховод з «зябрами» М.

Чотири скошених наконечника вихлопних труб і видаване ними неповторне звучання красномовно свідчать про неперевершених характеристиках цього автомобіля - у сфері технологій, дизайну та, насамперед, на дорозі.


Спортивний характер BMW M4 Седан відображений і в дизайні салону. Нові ковшоподібні сидіння М підсвічених логотипами М відрізняються чудовою ергономічністю і забезпечують надійну бічну підтримку.

Навіть при самому екстремальному водінні вони гарантують безпосередній зв'язок між автомобілем і водієм, чому додатково сприяє характерна для М-дизайну турбота про водія. Завдяки плавному переходу між панеллю приладів і центральною консоллю водій є фокусною точкою кокпіта. У поєднанні з високоякісною алюмінієвою обробкою це формує атмосферу спортивної технологічності, що викликає почастішання пульсу у кожного, хто займає водійське місце в цьому салоні. Вже з перших секунд стає ясно: керуючи цим автомобілем, ви відчуєте ні з чим не порівнянне задоволення від водіння.