BMW M6 Кабріолет.

Настільки красивий, що стає навіть шкода, коли він так швидко зникає з виду. Більш того, як з відкритим, так і із закритим верхом: потужний силует і особливо лакофарбове покриття з колекції BMW Individual кольору Морозний синій з ефектом металік, пропоноване як опція, незмінно привертають загальну увагу до BMW M6 Кабріолет.

Дизайн і потужність гармонійно доповнюють один одного. Це чітко видно по оптимізованої аеродинаміці переднього фартуха, великі повітрозабірні отвори якого забезпечують двигуну V8 постійний приплив свіжого повітря.

Найдрібнішої деталі було приділено скрупульозна увага. Як приклад можна привести глянцево-чорні подвійні ребра решітки радіатора з емблемою М. Ще один яскравий штрих вносять чудові «зябра» М з вбудованими покажчиками повороту, розташовані відразу за передніми колісними арками. Елегантна взаємозв'язок форми і функціональності чітко простежується в задньому фартусі. Вбудовані в фартух характерні для М-серії здвоєні вихлопні труби, а також дифузор, що створює необхідну притискну силу, гармонійно вписуються в зовнішність BMW M6 Кабріолет. І не важливо, чи їдете ви з закритим м'яким верхом або під відкритим небом.